26 sierpnia 2021 18:56

Kuba Ziętek w finale MŚ w Woroneżu

Dzięki pełnemu zaangażowania wspinaniu Kuba Ziętek wywalczył awans do finału Mistrzostw Świata Juniorów w Woroneżu w konkurencji prowadzenie. Brawo!

Kuba Ziętek w półfinale w Woroneżu

Kuba Ziętek w półfinale w Woroneżu

Kuba na pewno nie należał do faworytów rundy półfinałowej. Zakwalifikował się jako ostatni i w związku z tym był pierwszym zawodnikiem finałów. Włożył w to prowadzenie wszystko co miał, wspinał się na totalnych odlotach. Osiągnął 2/3 drogi (chwyt 30+), co jak się okazało było świetnym wynikiem. Kolejnych 11 zawodników spadało niżej i nadzieje na awans Polaka rosły.

Po naprawdę długim oczekiwaniu w finale znalazło się 27 zawodników, Kuba mógł wreszcie odetchnąć. Jest awans i to z 7. miejsca. Brawo!

Finaliści w kategorii Junior

Finaliści w kategorii Junior

Juniorski finał zostanie rozegrany jutro, 27 sierpnia o godzinie 19:00. Zapraszamy na transmisję: MŚ Juniorów Woroneż | finał prowadzenie Junior, 26.08.2021.

Maja Oleksy na jedynce boulderowych półfinałów w Woroneżu

Maja Oleksy na jedynce boulderowych półfinałów w Woroneżu

Dzisiaj rozegrano także boulderowe półfinały damskie w kategorii Junior B. Walczyła tam Maja Oleksy. Polce udało się zatopować na jednym problemie i wywalczyć na kolejnym zonę. To wystarczyło na zajęcie 17. miejsca.

Całe półfinały możecie zobaczyć tutaj: MŚ Juniorów Woroneż | półfinały bouldering/prowadzenie , 26.08.2021.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum