Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zawody Urban Climbing

29 czerwca 2019

29 czerwca, w ramach V edycji Kadzielnia Sport Festiwal, odbędą się zawody Urban Climbing. Zawodnicy, zupełnie na legalu, będą wspinać się na budynki, mury, postumenty i filary. Organizatorzy przygotowali przekrój trudności przystawek we wszystkich charakterach – siłowe daszki, czujne piony i techniczne skoki, a wszystko to zlokalizowane w najpiękniejszych miejscach centrum miasta Kielce.

Zawody skierowane są zarówno dla początkujących wspinaczy, jak i zaawansowanych zawodników.  W ubiegłorocznej, pierwszej edycji udział wzięło ponad 100 uczestników z całej Polski.

V edycja Kadzielnia Sport Festiwal odbędzie się w dniach 29-30 czerwca. Uczestnicy będą mogli skorzystać z najdłużej tyrolki w Polsce, powisieć na hamaku na wysokości 40 metrów i przepłynąć kajakiem po Jeziorku Szmaragdowym. Dodatkowo organizatorzy przygotowali drogi wspinaczkowe, strefę dla dzieciaków – KSF Kids, foodtrucki i wiele innych atrakcji. Na zakończenie festiwalu odbędzie się pierwsze w Kielcach plenerowe Silent Disco.

Więcej na:

Szczegóły

Data:
29 czerwca 2019
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kielce Kadzielnia
Kadzielnia, + Google Map