Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Łukaszem Dudkiem i Jackiem Matuszkiem, Konstancin-Jeziorna

14 stycznia 2016 @ 19:00 - 21:00

Zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Dudkiem i Jackiem Matuszkiem, którzy opowiedzą o swoim projekcie Wall Alpine Tour. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia w Konstancińskim Domu Kultury. Wstęp wolny.

Jacek Matuszek – utalentowany fotograf i filmowiec, wicemistrz Polski w Boulderingu z 2007 roku, instruktor wspinaczki. Regularnie pokonuje w skałach drogi do 8c. Do swojego wykazu zdążył już zapisać perełki takie jak Pata Negra 8c, Fumar Perjudica 8c, Geminis 8b+ oraz kilka 8a OS. Reprezentant Polski na arenie międzynarodowej.

Łukasz Dudek – pierwszy polski wspinacz, który pokonał granicę trudności 9a. Jest autorem najtrudniejszych propozycji wspinaczkowych w Polsce: drogi sportowej Made in Poland 9a oraz boulderu Ali Baba 8B+. Wielokrotny medalista zawodów Pucharu Polski na prowadzenie, były członek Kadry Narodowej. Wykaz z trzynastoma drogami za 9a (w tym takie klasyki jak Martin Krpan, Underground, Estado critico, Jungle Speed czy Xaxid Hostel) plasuje go w światowej czołówce wspinaczy skalnych.


Szczegóły

Data:
14 stycznia 2016
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Konstanciński Dom Kultury
ul. Mostowa 15
Konstancin-Jeziorna, Polska
+ Google Map