Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sebastian Fijak w CRAG store: “Via Ferraty – jak zacząć?”

15 lipca @ 18:00 - 21:00

GUEST SPOTkania CRAG store - Sebastian Fijak

Po sukcesie pierwszej odsłony cyklu GUEST SPOTkania CRAG store zaprasza na kolejne wydarzenie z serii. Tym razem gościem będzie Sebastian Fijak, który odpowie na fundamentalne pytanie osób zainteresowanych tematem via ferrat, czyli: “JAK ZACZĄĆ “. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 lipca.

Od godziny 18:00, w części nieoficjalnej, Sebastian będzie do dyspozycji gości. Doradzi w temacie sprzętu do via ferrat i odpowie na nurtujące Was pytania w formie luźnych, indywidualnych rozmów.

Zaraz po zamknięciu sklepu, czyli tuż po godzinie 19:00, ruszamy z częścią oficjalną. Sebastian wprowadzi nas w temat via ferrat. Opowie, jak zacząć i na co zwrócić uwagę w kwestii bezpieczeństwa, doboru sprzętu oraz wyboru szlaków. Poza garścią praktycznych porad i konkretów na pewno nie braknie zabawnych anegdot i barwnych porównań. Krótko mówiąc, warto.

Na wydarzeniu obowiązuje limit miejsc oraz reżim sanitarny w postaci maseczek. Pewność miejsca gwarantuje wcześniejszy zapis: https://bit.ly/SebastianViaFerraty.

Kilka słów o Sebastianie

Instruktor przewodnictwa górskiego z uprawnieniami na większość polskich pasm górskich oraz licencją przewodnicką w krajach alpejskich. Posiada też certyfikat Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA. Szkoli nieprzerwanie od 2008 podczas wielu ogólnopolskich imprez górskich. Uczestnik Międzynarodowego Kongresu Ratownictwa Górskiego, International Snow Science Workshop (ISSW), Spotkań Sudecko-Karpackich Służb Lawinowych oraz innych form wymiany doświadczeń naukowych dotyczących śniegu. Członek komisji lawinowej IKAR-CISA (ICAR) oraz zarządu Katowickiej Sekcji Niemieckiego Związku Alpejskiego (DAV).

Właściciel szkoły górskiej Lawiny.com. Najczęściej można go spotkać na lodowcu w Alpach Austriackich, trekkingu w skandynawskiej tundrze, bądź na jednej z alpejskich via ferrat.

O inicjatywie

GUEST SPOTkania to zmaterializowanie idei wykorzystania przestrzeni sklepowej do czegoś więcej niż tylko handel. Chcemy aktywizować, edukować i integrować. Poprzez zaproszenie inspirujących gości, chcemy dać impuls do spotkania, a także wymiany wzajemnych doświadczeń i energii. Formuła serii jest bardzo pojemna i otwarta, a swój misyjny charakter realizuje poprzez prelekcje, warsztaty i dyskusje. Z pewnością poruszymy wszelkie bliskie Wam i nam tematy. Od sportu, aktywności w outdoorze, poprzez podróże, ekologię, na ochronie przyrody kończąc. Wszystko to w klimatycznej scenerii wyjątkowego sklepu urządzonego w myśl filozofii “less waste”, gdzie gospodarzami są pasjonaci, z którymi możesz przybić piątkę, napić się kawy i pogadać o tym, co Cię nakręca do życia!

Partnerami medialnymi cyklu są:

Szczegóły

Data:
15 lipca
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

CRAGstore
Bronowicka 126
Kraków, Poland
+ Google Map