Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łaziski Festiwal Górski “Pod górę” 2014

26 września 2014 - 27 września 2014

W dniach 26-27 września 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych odbędzie się czwarta edycja Łaziskiego Festiwalu Górskiego “Pod Górę”. W tym roku ponownie organizatorzy przewidzieli dwa dni festiwalowych wrażeń.

Jak co roku, i tym razem na amatorów gór wysokich oraz wszelakich form podróżowania czeka w drugi weekend września wiele niespodzianek. Goście festiwalowi z najwyższej półki z gwiazdą festiwalu Marcinem Tomaszewskim na czele.

Tematyka gór wysokich, podróży, rowerów oraz ekstremalnych spływów kajakowych. Liczne, jak w poprzednich edycjach konkursy z nagrodami dla widzów festiwalu. Smaczny poczęstunek. Wystawa fotografii górskiej oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają również wszystkich chętnych do wysyłania prac w konkursie fotograficznym oraz zgłaszania swoich wypraw w konkursie na najciekawszą wyprawę o nagrodę “Złotej Hołdy”.

Impreza jest całkowicie bezpłatna. Sala Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych już czeka na zapełnienie przez pasjonatów gór i podróży.

Szczegóły

Start:
26 września 2014
Koniec:
27 września 2014
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://www.pod-gore.pl/

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych.
ul. Świerczewskiego 2
Łaziska Górne, 43-170 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.mdk.laziska.pl/