Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

IV Memoriał Iwony Buczek – Otwarte Mistrzostwa Lubina we wspinaczce na trudność

30 września 2017

30 września na jednym z najwyższych w Polsce obiektów wspinaczkowych „Kielich” w Lubinie odbędzie się IV MEMORIAŁ IWONY BUCZEK – OTWARTE MISTRZOSTWA LUBINA WE WSPINACZCE NA TRUDNOŚĆ, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Gór w Lubinie.

Poprzednie edycje Memoriału były bardzo udane. Wzięło w nich udział wielu zawodników z całego kraju m.in. z Gdańska, Jeleniej Góry, Wrocławia, Krakowa, Szczecina, Zielonej Góry. Jesteśmy przekonani, że w tym roku będzie jeszcze ciekawiej.

Dlaczego nie może Was zabraknąć? Bo to zawody jedyne w swoim rodzaju, będziecie mieć możliwość wspinania się na niedoszłej wieży ciśnień, która stoi w centrum miasta, czekać będą na Was drogi wspinaczkowe mające ok. 32 m, siatkówka, afterparty i oczywiście wielka loteria dla wszystkich zawodników!

Warto jednak przypomnieć, że 30 września nie cel sportowy będzie najważniejszy. Memoriałem chcemy uczcić pamięć naszej koleżanki ze Stowarzyszenia Miłośników Gór, która zginęła tragicznie w lipcu 2014 roku. Iwona Buczek dołączyła do naszego grona w 2004 roku, w wieku 15 lat. Przez kolejne 10 lat reprezentowała nasze miasto z sukcesami na arenie Polski. Kochała góry, wspinanie i podróże. Zachwycała pasją, radością życia, entuzjazmem, pozytywną energią. Była naszą Przyjaciółką.

Wszystkie informacje odnośnie zawodów można na bieżąco śledzić na profilu FB, a pełen regulamin zawodów jest dostępny na stronie internetowej: www.kielich.lubin.pl.

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

08.45 – otwarcie biura zawodów,
09.45 – zamknięcie biura zawodów,
10.00 – rozpoczęcie eliminacji, grill,
16.00 – zakończenie eliminacji,
16.00 – 18.00 – przerwa obiadowa oraz koncert , możliwość wspinania po drogach eliminacyjnych, slackline, siatkówka
18.00 – rozpoczęcie finałów,
20.30 – zakończenie finałów,
20.45 – nagrodzenie najlepszych zawodników, rozlosowanie nagród wśród pozostałych uczestników.
21.30 – impreza kończąca zawody.

Warto również zaznaczyć, że dla pierwszych 5 miejsc w danej kategorii przewidziane są puchary oraz atrakcyjne nagrody pieniężne:

I miejsce – 1000 zł
II miejsce – 500 zł
III miejsce – 300 zł
IV miejsce – 200 zł
V miejsce – 100 zł

Do zobaczenia 30.09.2017 na lubińskim Kielichu!

Szczegóły

Data:
30 września 2017
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kielich Lubin
Jerzego Kukuczki
Lubin, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.kielich.lubin.pl/kielich-pp8.html