Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Integrowanie przez Wspinanie

23 maja - 26 maja

Zapraszamy na kolejną edycję Integrowania przez Wspinanie, która odbędzie się w dniach 23-26 maja. To największy i jedyny taki festiwal wspinaczkowy w Polsce!

W samym sercu podkrakowskiej Doliny Będkowskiej w dniach 23-26 maja znów pokażemy, jak wspaniałą społeczność tworzymy jako środowisko wspinaczkowe!

Nieważne, ile się wspinasz, czy robisz VI.5, V, czy może nawet nigdy nie miałeś/aś na sobie uprzęży i butów wspinaczkowych, ale już sama myśl o spróbowaniu swoich sił w skałach powoduje u Ciebie przyspieszone bicie serca. Liczą się chęci i to, że chcesz dołączyć do wspinaczkowego grona. Pomożemy Ci!

Każdy jest mile widziany i gwarantujemy, że każdy będzie się dobrze bawił – niezależnie od wieku, stażu wspinaczkowego i doświadczenia!

Tegoroczna edycja IPW FEST będzie większa niż kiedykolwiek – po trzech latach wypełnionych wieloma doświadczeniami, możemy to przyznać z pełną odpowiedzialnością – jesteśmy gotowi na więcej!

Ściągamy dla Was największe gwiazdy polskiej sceny wspinaczkowej – poprowadzą dla Was ciekawe prelekcje  i warsztaty praktyczne.

Poznacie pełen wachlarz technik, stosowanych podczas wspinaczki w skałach – pod okiem naszych doświadczonych instruktorów będziecie mogli stawiać swoje pierwsze kroki bądź doskonalić umiejętności – wszystko w zależności od Waszego poziomu i preferencji.

Po sukcesie ubiegłorocznego, premierowego “Letniego kina wspinaczkowego” idziemy na całość i zapraszamy Was na plenerowe pokazy filmowych superprodukcji z oscarowym “Free Solo” na czele!

Zapraszamy do nas również z dziećmi w każdym wieku – w tym roku w strefie IPW Kids uruchamiamy kawiarnię dla maluszków z rodzicami, stacjonarne warsztaty dla przedszkolaków, szalone przygody dzieci szkolnych i wspinaczkowy program dla tych, którzy są już prawie dorośli.

Pełen program imprezy, aktualizowany na bieżąco znajdziecie tutaj: https://ipw.info.pl/program/

Bilety do puli sprzedażowej trafią już wkrótce – celujemy w ostatni tydzień marca, oczywiście damy Wam z wyprzedzeniem znać, bo obstawiamy, że znów rozejdą się niczym ciepłe bułeczki. Przypominamy, że ilość wejściówek jest limitowana i obowiązuje reguła “Kto pierwszy, ten lepszy!”

Zapraszajcie swoich znajomych, potwierdźcie czy będziecie, no i najważniejsze – BĄDŹCIE tam z nami!

Szczegóły

Start:
23 maja
Koniec:
26 maja
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi: