Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

II Otwarty Mityng Drytoolowy Lutynia 2018

10 marca 2018

Drugi otwarty mityng drytoolowy Klubu Wysokogórskiego Opole – Lutynia 2018! Tym razem jako kolejne zawody amatorskiego pucharu drytoolowego pod patronatem Kuźni Szpeju!

Zapraszamy wszystkich kochających skalną wspinaczkę w zimie, w skałach, w górach, w rakach, w czekanach, itd.
Zapraszamy tych, którzy “wszystko” już o drytoolingu wiedzą, ale nie znają cudownego miejsca, jakim jest skalny ogródek drytoolowy położony we wsi Lutynia, w Kotlinie Kłodzkiej, obok powszechnie znanego Lądka-Zdroju. Zapraszamy także tych, którzy chcą, ale nie wiedzą, jak zacząć.

Podstawowe informacje: 

1. Parking i biuro zawodów/mitingu:
2. Miejsce mitingu i zawodów (skalny ogródek drytoolowy): https://goo.gl/maps/fSXFu4ifRZ823. Agroturystyka przy parkingu (w której uczestnicy zawodów dostaną ciepły posiłek, a goście i widzowie mogą zjeść, wypić i rozgrzać się):

4. W trakcie mityngu można się będzie po prostu integrować z okolicznymi klubami albo wziąć udział w zawodach, które punktowane są tak jak pozostałe zawody pucharu drytoolowego. Wpisowe wynosi 35 zł (w tym: ognisko pod skałą (kiełbaska we własnym zakresie), ciepła herbata przy skałach oraz ciepły posiłek po zakończeniu zawodów w Agroturystyce).

5. Regulamin zawodów: dostępny niebawem

6. Topo rejonu wspinaczkowego: dostępne niebawem

Szczegóły

Data:
10 marca 2018
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Lutynia
Lutynia
Lądek Zdrój, 57-540 Polska
+ Google Map