Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

High Heels Only 2021

18 grudnia 2021

Zapraszamy na pierwsze takie zawody boulderowe High Heels Only, tylko dla kobiet! Termin 18 grudnia, miejsce Reni Sport.

Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkie dziewczyny zarówno te z nas, które startowały w zawodach od „zawsze”, jak również te, które „przytrą pazurki” pierwszy raz. Hasło zawodów to „trzy pokolenia, jeden top!”. Aby szanse były mniej więcej równe, podzielimy się na grupy wiekowe:

  • 12-18 lat
  • 19-38 lat
  • 39- no limits

Dla zapewnienia spokoju ducha przed wysokością i upadkiem, bouldery będą zaopatrzone w komplety chwytów zejściowych. Nie chcesz skakać, możesz spokojnie zejść.

Kompozytorem boulderów jest znany i lubiany Tomek Oleksy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych zawodników i routesetterów na świecie. Gwarancją są baldy w stylu od top modern po oldschool – każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Komentatorem zawodów będzie niezniszczalny Rafał Nowak – znany od wielu pokoleń i sam znający wszystkie pokolenia dziewczyn startujących w zawodach wspinaczkowych w Polsce. W tym roku był nawet komentatorem igrzysk olimpijskich.

Nagrody tylko finansowe, czyli to, co lubimy najbardziej! Dla całej finałowej 6-tki we wszystkich grupach: 1. miejsce – 600 zł, 2. miejsce – 500 zł, 3. miejsce – 400 zł, 4. miejsce – 300 zł, 5. miejsce – 200 zł i 6. miejsce – 100 zł.

Po zawodach zapraszamy na baaardzo niezdrowe, ale bardzo dobre Pizza&Piwo Party!!

Eliminacje: 9:00-16:00, finały 18:00
Wpisowe: 60 zł
Zapisy: https://competit.pl/zgloszenie/9074/

Szczegóły

Data:
18 grudnia 2021
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

ReniSport Centrum Wspinaczkowe
ul. Szymona Szymonowica 83
Kraków,
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia