Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gorączka Sobotniej Mocy vol. 5

23 listopada 2019

Przed nami V odsłona Gorączki Sobotniej Mocy w Centrum Wspinaczkowym Kotłownia. Impreza ta jest dla nas szczególna dlatego, że będzie ona również celebracją rocznej działalności projektu Kotłownia 2.0. Przez cały rok udało nam się zorganizować wiele imprez lokalnych i ogólnopolskich, na które przyjechała czołówka z całego kraju, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zawiedziecie!

Zapisy TUTAJ.

Jak będzie wyglądało nasze spotkanie?

Jak zawsze przychodzicie, dostajecie kartkę z numerami boulderów na pokonanie, których będziecie mieć 120 minut, zaznaczacie boulderki, które udało Wam się pokonać, a po zakończonym starcie zostawiacie swoją kartę startową w recepcji CW.

Tradycyjnie, każdy kto odda swoją kartę startową, będzie miał szanse wzięcia udziału w losowaniu nagród, więc wydaje nam się, że opłaca się zostać na finały, bo może szczęście uśmiechnie się właśnie do Was!

A po finałach huczne rocznicowe Afterparty, na które zaprasza DJ Rasta z przyjaciółmi!

REGULAMIN

1. Zgłoszenia na zawody odbywają się wyłącznie przez formularz internetowy.
2. Uczestnik zgłasza się do konkretnej grupy startującej o wyznaczonych godzinach:
GRUPA I: 9:00 – 11:00
GRUPA II: 11:15 – 13:15
GRUPA III: 13:30 – 15:30
GRUPA IV: 15:45 – 17:45

3. Zawody zostaną rozegrane z podziałem na kobiety i mężczyzn.
4. Uczestnik startuje w grupie wybranej w czasie rejestracji przez formularz zgłoszeniowy. Organizator nie gwarantuje możliwości startu w innej grupie, niż zadeklarowana przez Uczestnika przy rejestracji.
5. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo Uczestników, Organizator nie gwarantuje możliwości startu osobom, które nie dokonają zgłoszenia przez formularz internetowy.
6. Niepełnoletni Uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia organizatorom oświadczenia od rodziców lub opiekunów prawnych o zezwoleniu na start.
7. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17.11.2019. Organizator dopuszcza możliwość zgłoszeń po tym terminie, ale bez możliwości otrzymania koszulki startowej. Listy startowe zostają zamknięte 20.11.2019.
8. Każdy uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty startowej w wysokości 50 PLN bez koszulki startowej, 70 PLN z koszulką startową.
9. Uczestnicy będą mieli 2h na pokonanie wszystkich boulderów. Organizator przewiduje 30 boulderów eliminacyjnych, w których za BONUS zostanie przyznany 1 pkt, a za TOP 10 PKT. Zrobienie boulderu w pierwszej próbie nie będzie
dodatkowo punktowane.
10. O wejściu do finału będzie decydowała suma punktów z eliminacji (TOPy plus bonusy), a w przypadku miejsc ex aequo o pozycji zawodnika będzie decydować liczba topów.
11. Organizator przewiduje rundę finałową dla 6 najlepszych kobiet i mężczyzn, która zostanie rozegrana wg. formuły finałów PP w boulderingu. Liczba finalistów może ulec zmianie w zależności od liczby miejsc ex aequo.
12. Każdy z uczestników otrzyma kartę startową, na której będzie wpisywał TOPY iBONUSY.
13. Uczestnicy mają nieograniczoną liczbę podejść i prób.
14. Na każdy boulderze będą zaznaczone chwyty startowe (pozycja startowa), bonusy i topy.
15. Biorąc udział w zawodach Uczestnik wyraża jednocześnie zgodę na publikowanie jego wizerunku na zdjęciach i filmach z zawodów. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom powiązanym, prawo do nieodpłatnego wykorzystywania wszelkich zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań przedstawiających Uczestników,
które mogą być bezpłatnie umieszczane w mediach w celach sprawozdawczych i promujących zawody, zgodnie z etyką i przepisami prawa. Uczestnik oświadcza, że Organizator nie jest i nie będzie zobligowany do uiszczenia jakichkolwiek opłat związanych z działaniami opisanymi w niniejszym punkcie, udzielając tym samym nieograniczonej licencji na używanie wypowiedzi oraz swojego wizerunku bez powiadomienia w celu reklamy i promocji zawodów oraz innych wydarzeń organizowanych przez CW Kotłownia.
16. Każdy Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego ubezpieczenia NNW. Akceptacja niniejszego Regulaminu jest jednocześnie poświadczeniem posiadania tego ubezpieczenia.
17. Wszyscy Uczestnicy przyjmują do wiadomości, iż udział w zawodach wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwością odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych. Wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty startowej oznacza, że Uczestnik rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w zawodach i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko, startując w zawodach wyłącznie na własną odpowiedzialność.
18. Organizator zastrzega sobie prawa do wprowadzenia zmian w Regulaminie. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora. O zmianach w Regulaminie Organizator będzie informował na stronie wydarzenia na Facebooku.

Szczegóły

Data:
23 listopada 2019
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kotłownia
ul. Cisowa 11
Lublin, Polska
+ Google Map