Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Flexistav Biegu Granią Tatr 2019

17 sierpnia

Zapraszamy na 4. edycję Flexistav Biegu Granią Tatr.

Trasa w tym roku nie ulegnie zmianie, będzie prowadziła z Siwej Polany w Dolinie Chochołowskiej przez Grzesia, Wołowiec, Starorobociański Wierch na Halę Ornak, dalej przez Czerwone Wierchy na Halę Gąsienicową, Krzyżne, Dolinę Pięciu Stawów i Rowień Waksmundzką do Kuźnic i Zakopanego, gdzie przy stadionie COS usytuowana będzie meta. Dystans wyniesie 71 km z przewyższeniami +5000 m.

W tej edycji wszyscy, którzy ukończą zawody w limicie czasu, otrzymają medale oraz bluzy Finisher marki Dynafit. Na mecie ponownie stanie miasteczko biegowe ze stoiskami, a zanim dotrą pierwsi zawodnicy, rozegrane zostaną charytatywne biegi dla dzieci, z których dochód zostanie przekazany małej Indze chorej na SMA. Będzie też można wesprzeć Fundację DKMS i zostać dawcą szpiku.

Już wkrótce rozpoczniemy nabór dla wolontariuszy, informacje pojawią się na stronie w drugiej połowie marca. A tych, którzy lubią sportowe emocje i najwyższe polskie góry, zapraszamy do kibicowania na trasie zawodów 17 sierpnia 2019 roku. Do zobaczenia w Tatrach!

Lista startowa: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online/iv-flexistav-bieg-grania-tatr-2019/lista-glowna

Więcej na www.graniatatr.pl oraz www.facebook.com/BiegUltraGraniaTatr.

Wspierają nas: Flexistav, Dynafit, Eutelsat, Thule,  Nutrend oraz Hyundai. Dziękujemy!

Szczegóły

Data:
17 sierpnia
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Tatry
Polska + Google Map