Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Górnolotni, Tarnów

22 stycznia 2016 - 24 stycznia 2016

Festiwal „GÓRNOLOTNI” w ramach cyklu podróżniczego “za horyzont domu” od siedmiu lat przyciąga tłumy miłośników gór i wspinaczki – tych, dla których sport, pasja, podróże są sensem życia. I w tym roku nie zabraknie wybitnych osobowości, ludzi, którzy przemierzając świat podejmują kolejne wyzwania, słowem: wciąż przekraczają granice, te rozumiane dosłownie, jak i horyzonty poznania.

Często zmagają się z żywiołami, ale i własnymi słabościami, wędrując samotnie lub zdobywając szczyty związani tą samą liną. Jedno i drugie wymaga wielkiej odwagi, często jest okupione dużym ryzykiem i ogromnym wysiłkiem. Świadectwem niezapomnianych przeżyć są właśnie historie, które fascynują słuchaczy i przenoszą ich w odległe, niezwykłe miejsca. Wszystko to w postaci prelekcji i spotkań z „Górnolotnymi” czeka na uczestników tegorocznego festiwalu. Dodatkowo amatorzy turystyki górskiej i sportów ekstremalnych będą mogli zapoznać się z ciekawymi publikacjami książkowymi, wystawami i filmami.

Gośćmi tegorocznej edycji festiwalu będą: Steph Davis, Łukasz Supergan, Andrzej Marcisz, Bogumił Słama, Lech Flaczyński, Alfred Sosgórnik, Krystyna Palmowska, Mieczysław Bieniek.

Filmy: No ski no fun, Metanoia, Citadel
Goście, wystawy: Steph Davis – My Climbing Life, Julita Chudko – Człowiek w górach

Górnolotni: 22-24 stycznia 2016

www.csm.tarnow.pl
https://www.facebook.com/ZaHoryzontDomu/

Szczegóły

Start:
22 stycznia 2016
Koniec:
24 stycznia 2016
Wydarzenie kategorie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
ul. Traugutta 1
Tarnów, Polska
+ Google Map