Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CRUX OPEN 21 w Krakowie

1 października 2021

Ruszyły zapisy na KRAKOWSKIE eliminacje do CRUX OPEN, największych zawodów boulderowych w Polsce.

W tym roku wystarczy, że weźmiesz udział w rundzie krakowskiej lub warszawskiej rundzie kwalifikacyjnej. Wybór należy do Ciebie. W obu przypadkach masz szansę by awansować do półfinałów PRO lub finałów RECRUIT (9 października).

Rejestracja na platformie: competit.pl.

CZYM JEST CRUX OPEN 21?

To jedne z największych zawodów towarzyskich w Europie. Każda kolejna edycja XO była większa i lepsza. Ta ostatnia, to ponad 700 zawodników. Aby rozwijać inicjatywę XO, zdecydowaliśmy się by połączyć dwie fantastyczne ścianki i zorganizować eliminacje również w Krakowie. Mamy nadzieję że dzięki temu, większa część wspinaczy z południa Polski, będzie miała okazję powalczyć o dalsze etapy tych zawodów i być częścią wielkiego boulderowego święta jakim jest XO.

CZY MUSZĘ STARTOWAĆ W KRAKOWIE I WARSZAWIE?

Nie. Wystarczy, że weźmiesz udział w rundzie krakowskiej lub warszawskiej. Wybór należy do Ciebie. W obu przypadkach masz szansę by awansować do półfinałów PRO lub finałów RECRUIT.

CZY XO I KATEGORIA RECRUIT JEST DLA MNIE?

Jasne! Jeśli: od niedawna się wspinasz, nie jesteś zawodniczką lub zawodnikiem startującym w Pucharze Polski, na CUBIE czerwony to odległa perspektywa, na CRUXIE walczysz z 4-kami – tak, kategoria RECRUIT będzie dla Ciebie idealna.

CZY TE ZAWODY SĄ DLA MNIE?

Nawet nie wiesz jak bardzo! Nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już średnio-zaawansowany. Zawody CUBE/CRUX OPEN, to przede wszystkim dobra atmosfera, emocje i ZNAJOMI z którymi możesz świetnie się bawić. My zapewniamy światowej klasy wspinanie i bouldery. Do tego obecność topowych zawodników, których świetnie znamy z IG, ale zwykle możemy oglądać ich tylko na Pucharach Świata. Tym razem będzie okazja by powspinać się razem z nimi.

Szczegóły

Data:
1 października 2021
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/152490733632767

Miejsce wydarzenia

Boulderownia Cube
ul. Centralna 41A
Kraków, Polska
+ Google Map