Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Alpine Wall Tour – film oraz spotkanie z Łukaszem Dudkiem i Jackiem Matuszkiem

4 listopada 2016 @ 18:00 - 21:00

Jacka Matuszka i Łukasza Dudka nikomu, kto ma choć blade pojęcie o wspinaniu przedstawiać nie trzeba. O ich wspinaczkowych i filmowych wyczynach było w przeciągu ostatnich dwóch lat bardzo głośno na polskiej i światowej arenie wspinaczkowej, wielu z nas wsparło ich wielki projekt Alpine Wall Tour na PolakPotrafi.pl. Dlatego z wielką radością będziemy gościć nasz najlepszy, „eksportowy” i wielkościanowy team na projekcji filmu Alpine Wall Tour i spotkaniu, które KW Kotłownia zorganizowało wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Po raz pierwszy w naszym mieście będziemy mogli obejrzeć zapierające dech w piersiach ujęcia nakręcone przez Wojtka Kozakiewicza w słynnym „Dachu Świata” na Cima Ovest, towarzyszyć Jackowi i Łukaszowi na portaledge’u zawieszonym setki metrów nad ziemią na Brento Centro w Dolinie Sarca i wstrzymywać oddech podczas delikatnych przechwytów na Silbergeier w Ratikonie. Po projekcji filmu Jacek Matuszek i Łukasz Dudek opowiedzą nam o wszystkim, co wydarzyło się „behind the scenes” i odpowiedzą na pytania widzów zgromadzonych w sali kinowej CSK w Lublinie.

Zapraszamy wszystkich członków, przyjaciół i sympatyków KW Kotłownia, członków lubelskich klubów wspinaczkowych, lubelskich (i nie tylko) wspinaczy, oraz wszystkich zainteresowanych wspinaniem, górami i przygodą.

Spotykamy się 4 listopada (piątek), o godz. 18.00 w sali kinowej CSK.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy
KW Kotłownia

Szczegóły

Data:
4 listopada 2016
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1
Lublin, Polska
+ Google Map