Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we konkurencji prowadzenie – eliminacje

20 listopada 2014 @ 18:30 - 21:00

Już po raz piąty Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie organizuje zawody wspinaczkowe w randze Akademickich Mistrzostw Tarnowa. Po raz pierwszy zostaną one przeprowadzone w formule „na trudność”. Tarnowska PWSZ do tej pory stawiała na popularne „czasówki”. Wszak studentem Uczelni jest Jędrzej Komosiński – trzykrotny Mistrz Polski seniorów, pięciokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, a od zeszłego roku również Marcin Dzieński, aktualny Mistrz Polski seniorów w formacie standardu 15-metrowego.

Organizatorzy Mistrzostw postanowili jednak wykorzystać potencjał, który drzemie w sztucznej ścianie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i podnosić poziom studentów również we wspinaczce na trudność. Zawody są elementem obchodów Jubileuszu 15-lecia Klubu.

Eliminacje odbędą się w dniu 20 listopada o godz. 18.30 (czwartek), a finały zostały zaplanowane na 25 listopada (wtorek), godz. 18.30. Tradycyjnie sponsorem nagród dla uczestników i fundatorem pucharów dla najlepszych zawodników Mistrzostw będzie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Obrót Detaliczny.

Szczegóły

Data:
20 listopada 2014
Czas:
18:30 - 21:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Tarnów, Polska + Google Map