Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

8. edycja zawodów „Tylko dla Kobiet”

8 marca - 9 marca

Z dniem kobiet wiążą się różne tradycje. Dla jednych będzie to goździk wręczony przez dyrektora zakładu, dla innych start w towarzyskich zawodach „Tylko dla Kobiet” na Obiekto. Goździk zastąpimy tulipanem, dyrektora zakładu prawdziwą atmosferą współpracy, a same zawody odbędą się 8-9 marca 2024.

Bo choć „Tylko dla Kobiet” jest wydarzeniem zawierającym w sobie komponent rywalizacji, pomiędzy zawodniczkami czuć jedynie chęć wspólnego pokonywania trudności, znajdowania rozwiązań i bezwarunkowego wsparcia. I dotyczy to tak samo problemów na ścianie, jak i tradycyjnego już „tatuowania” – bo pytania, gdzie ten tatuaż przykleić i, co ważniejsze, jak się to robi, są stałym komponentem rozgrzewki przed startem w eliminacjach.

A będzie po czym się wspinać! Na ścianie będzie przygotowanych 30 boulderów w trudnościach w całym spektrum „obiektowej” skali. Zadbamy o uczestniczki o każdym stażu wspinaczkowym – tak o te, które zaczęły przygodę ze wspinaniem niedawno, jak i te, które regularnie występują w zawodach rangi ogólnopolskiej. Każdy z boulderów będzie też dopracowany tak, żeby progiem była wyobraźnia i finezja ruchu, nie tylko siła czy… zasięg.

W dwa dni rywalizacji będzie można startować w siedmiu grupach, a w każdej odbędzie się losowanie nagród od wspierających wydarzenie Partnerów. Za to w sobotnim finale, dla pierwszych trzech zawodniczek przewidziane są również nagrody pieniężne:

I miejsce: 1500 zł
II miejsce: 1000 zł
III miejsce: 500 zł

Zapisy pod adresem: https://competit.pl/w/6630/

Szczegóły

Początek:
8 marca
Koniec:
9 marca
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Obiekto
ul. Mińska 65
Warszawa, 03-828 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia