Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

21. Krakowski Festiwal Górski

2 grudnia 2023 - 3 grudnia 2023

2-3 grudnia 2023 Krakowski Festiwal Górski powróci po raz 21.! To unikalne wydarzenie łączące kulturalne, sportowe i turystyczne aspekty Gór ponownie przyciągnie do Krakowa rzesze entuzjastów górskich historii. Nadchodząca edycja odbędzie się w ICE Kraków. Po festiwalu zacznie działać platforma online.

Wspinanie sportowe, bouldering i góry. Skialpinizm i freeride. Sport, podróże, eksploracja i kultura okołogórska. Filmy, prelekcje, warsztaty, nagrody. Słowem tradycyjne górskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, które będzie miało w tym roku już 1. odsłonę. Zapraszamy na KFG!

Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w tradycyjnej formule w weekend 2-3 grudnia w ICE Kraków. Od 4 do 31 grudnia, dostępna będzie festiwalowa platforma online – playkrakow.com.

Przyjazną i nowoczesną przestrzeń dla festiwalu w tradycyjnej formule zapewni Centrum Kongresowe ICE Kraków. Tu odbędą się pokazy filmów, prelekcje zaproszonych gości oraz warsztaty szkoleniowe z różnych obszarów górskiej aktywności. Zaprosimy Was również na kiermasz sprzętu!

W programie 21. KFG znajdzie się Międzynarodowy Konkurs Filmowy, pojawi się wiele rozmów i dyskusji literackich, swoje prelekcje będą mieli wybitni alpiniści – również ci z zagranicy. Przyznamy nagrody za największe wyczyny wspinaczkowe w minionym roku i nie tylko. Nie zabraknie również ważnego dla nas elementu szkoleniowego – pracujemy nad ciekawym zestawem warsztatów dotyczących bezpieczeństwa w górach.

💥 Ramowy program 21. KFG: https://kfg.pl/21-kfg/program-21-kfg/

💥 Karnety i bilety w promocyjnej cenie: https://kfg.pl/21-kfg/bilety/

Szczegóły

Początek:
2 grudnia 2023
Koniec:
3 grudnia 2023
Kategorie Wydarzenie:
, , , , ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Centrum Kongresowe ICE Kraków
Marii Konopnickiej 17
Kraków, 30-302 Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia