Regulamin

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Niektóre ceny w (zł) są generowane automatycznie i mogą zmieniać się w zależności od kursów walut itp. Cena obowiązująca w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron transakcji.

2. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy (trzeba posiadać konto poczty elektronicznej), pocztą elektroniczną oraz telefonicznie.

3. W przypadku płatności innej niż przedpłata przelewem warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego weryfikację osoby zamawiającej. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub wysyłając wiadomość e-mail. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić.

4. Klienci posiadający konto poczty elektronicznej są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

5. Standardowo czas realizacji zamówienia to 1 do 3 dni. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. Klient jest informowany o tym fakcie pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

6. Dowód zakupu (paragon) jest zawsze dołączany do przesyłki. Faktury VAT wystawiamy na prośbę klienta (dane do faktury VAT proszę wpisywać w polu "Notatka od klienta" podczas składania zamówienia). W przypadku zakupów na potrzeby firmy możemy poprosić o wcześniejsze przesłanie upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

7. Zamówiony towar jest dostarczony pocztą kurierską OPEK lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy w wysokości 15 zł (Poczta Polska) lub 20 zł (OPEK). Przy zakupach na kwotę powyżej 300 zł dostawa jest bezpłatna i automatycznie wysyłana fimą kurierską. Warunki dostawy obowiązują na terenie Polski.

8. Ceny w sklepie internetowym PolarSport.pl mogą się różnić od cen w sklepie firmowym PolarSport na ul.Siennej 15 w Krakowie.

9. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

* Przelewem na rachunek bankowy(mBank 52 1140 2004 0000 3702 3867 2240). Numer rachunku zanajduje się także w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Na życzenie wysyłamy fakturę pro-forma (dotyczy odbiorców instytucjonalnych).

* Kurier dostarczający przesyłkę może pobrać kwotę do 5000 zł. Przy wyższych kwotach pobrania kurier zostawia awizo, a przesłkę trzeba opłacić i odebrać osobiście w najbliższym biurze firmy kurierskiej.

* Poprzez platności.pl (mBank, MultiBank, Inteligo, Nordea, PKO BP, kartą kredytową, przelewem bankowym) bez dodatkowych opłat dla kupującego.

10. W uzasadnionych przypadkach rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty. W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowego towaru na indywidualne zamówienie możemy także zażądać zaliczki.

11. Staramy się, aby informacje o produktach na stronach polarsport.pl były rzetelne i sprawdzone, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producentów oraz ewentualne błędy w opisie produktów. Informujemy także, że zdjęcia na stronie polarsport.pl nie zawsze do końca oddają charakter i kolorystykę produktów.


Szukaj w topo

przerwa
Jak dodać przejście

Nowości

Najnowsze informacje z serwisu wspinanie.pl