Organizacyjne Wspinanie – to jest to, co lubię! Na początek zmian nowe logo! Wspinanie – to jest to, co lubię! Tak brzmi nasze nowe hasło i… właściwie mówi wszystko. Bo przecież żyjemy wspinaniem już od 26 lat, codziennie pisząc o tym, co wydarza… 24 czerwca 2025 red. 17 komentarzy