Dla kursantów:

Dla właścicieli szkół:

 

Kilimanjaro Szkoła Wspinania Waldka Niemca i Piotra Sztaby

 

 

Założycielem szkoły KILIMANJARO jest WALDEK NIEMIEC. Z jego inicjatywy i pomysłów szkoła rozwijała się w pierwszych dwunastu latach swojej działalności. Od roku 2016 do Waldka dołączył PIOTR SZTABA i razem pracują już na wspólną markę Kilimanjaro. Szkoła Wspinania Kilimanjaro nie powstała natychmiast po uzyskaniu przeze Waldka uprawnień instruktorskich. Jak on sam pisze: "Szkolę od ponad 30 lat (pełnoletność!) w skałkach, Tatrach latem i zimą oraz w innych górach Europy, ale dopiero po wielu latach zbierania doświadczeń zdecydowałem się na założenie własnej szkoły. Jestem również certyfikowanym (przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Outdoor) w kilku specjalnościach Trenerem Outdoor. Uczyłem się na błędach swoich i innych, podpatrywałem lepszych, gromadziłem doświadczenia i ... rezultat możecie poznać w praktyce. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystałem ten czas. A dużo się działo."

 

WALDEK NIEMIEC jest instruktorem alpinizmu Polskiego Związku Alpinizmu (nr leg. 125) i instruktorem sportu AWF specj. wspinaczka wysokogórska (nr leg. 1263/IS/SK/2007).

PIOTR SZTABA jest instruktorem taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu ( nr leg.410) i instruktorem sportu AWF specj. wspinaczka wysokogórska (nr.leg.36206/I/S/2012). Szkoli od 2011 w skałach, Tatrach, Alpach.

"Większość szkoleń prowadzimy osobiście, ale też współpracujemy z zaprzyjaźnionymi instruktorami PZA, wg nas posiadających odpowiednie doświadczenie kwalifikacje i umiejętności pedagogiczne, które przy szkoleniu naszym zdaniem są kluczowe. Dodatkowo, w szkole jak to w szkole są nauczyciele z WF-u, geografii i matematyki i tak jest u nas. Zespół jaki tworzymy to różnorodne osoby pod względem charakteru, ale również kwalifikacji. Naszą ekipę najlepiej poznasz w trakcie szkoleń i wyjazdów ale możesz zobaczyć ja też tutaj http://kilimanjaro.com.pl/index.php/pl/ekipa .Mamy nadzieję, że każdy z Was będzie mógł w naszej szkole znaleźć swojego nauczyciela, takiego, którego pamięta się nawet po wielu latach, pracującego z pasją, inspiracją i troską o swojego ucznia. Nauczyciela do którego chciało się chodzić na zajęcia nawet gdy był to wymagający przedmiot. Skupiamy się na przekazaniu tego wszystkiego, co sami umiemy. Nie po to żebyście uzyskali kolejny papierek, ale zdobyli takie umiejętności i wiadomości, które pozwolą się Wam cieszyć bezpiecznym i efektywnym wspinaniem. Prawie wszystkie nasze kursy prowadzimy wg programów szkoleniowych Polskiego Związku Alpinizmu i oczywiście wszystkie wynikające stąd uprawnienia zdobyć u nas możecie, jednak to potrzeby kursantów są dla nas kierunkiem rozwoju. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu szkoleniowym tworzymy nowe programy szkoleniowe aby wzbogacić ofertę i przygotowywać Was do realizacji Waszych marzeń, w słonecznych skałkach, szorstkim granicie tatrzańskim, w mikstowych ścianach podczas tatrzańskiej zimy i wśród surowych lodowców alpejskich. Gdzie wam się tylko zamarzy."

Szkoła założona w 2002 roku.

Instruktorzy szkoly posiadaja uprawnienia PZA.
Instruktorzy szkoły posiadaja uprawnienia panstwowe.

Adres:
ul.Zdrojowa 126, Lusina
30-698 Kraków

Kontakt:
tel. 609-055-363
waldek@kilimanjaro.com.pl

Strona WWW:
http://www.kilimanjaro.com.pl

Ostatnia modyfikacja danych szkoły: 16.09.2021 o godz. 10:09

Rodzaj kursu:
Termin RodzajWolnych miejscMiejsce kursuCena 
Niestety nie mamy żadnych kursów w bazie.

wspinanie.pl | serwis | topo | forum | ogloszenia | szkoly | ksiegarnia | redakcja
Webmaster. Copyright (c) by wspinanie.pl.