Dla kursantów:

Dla właścicieli szkół:

 

FABRYCZNA BOULDER

 

Co to jest bouldering?

Bouldering to forma wspinania bez lin i uprzęży - bezpieczeństwo przy nawet kilkumetrowych lotach zapewniają specjalnie skonstruowane materace. W skałach czy na ścianie wspinaczkowej, pokonywanie problemów boulderowych daje niezwykle dużo radości i satysfakcji. Bouldering jest jednym z najbardziej ogólnorozwojowych sportów, doskonale rozwija koordynację, elastyczność, wytrzymałość i siłę – olbrzymie zróżnicowanie ruchów mobilizuje wszystkie mięśnie.Co jest potrzebne, żeby zacząć?

Wygodny strój sportowy i tenisówki, ew. buty wspinaczkowe, które można u nas wypożyczyć. Zajrzyj na szybką samotną sesję po długim dniu pracy, umów się na wspinaczkowy wieczór ze znajomymi, albo zawiąż nowe znajomości – bouldering to najbardziej towarzyska odmiana wspinaczki.Co oferujemy?

W Fabryczna Boulder znajdziesz problemy boulderowe dopasowane do swoich potrzeb i możliwości. Zakres trudności jest sklasyfikowany w 6-stopniowej, kolorowej skali. Stworzyliśmy dla Ciebie idealne miejsce do treningu i spędzania czasu ze znajomymi. W dwóch połączonych halach udostępniamy ponad 800 m2 panelu wspinaczkowego, przestrzeń do treningu gimnastycznego i funkcjonalnego, strefę wspinaczki dziecięcej oraz gabinet masażu rehabilitacyjnego.Masz 20 lat, 30, 50? Dopiero szukasz sportu dla siebie, a może jesteś doświadczonym wspinaczem? Chcesz przyjść z dziećmi? A może z psem? Zajrzyj na Fabryczna Boulder. Wspinanie to nasza pasja! Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach.

Instruktorzy szkoly nie posiadaja uprawnień PZA.
Instruktorzy szkoły nie posiadaja uprawnień panstwowych.

Adres:
ul. Grabiszyńska 241D
53-235 Wrocław

Strona WWW:
http://www.fabryczna-boulder.pl/

Ostatnia modyfikacja danych szkoły: 14.07.2020 o godz. 22:07

Rodzaj kursu:
Termin RodzajWolnych miejscMiejsce kursuCena 
Niestety nie mamy żadnych kursów w bazie.

wspinanie.pl | serwis | topo | forum | ogloszenia | szkoly | ksiegarnia | redakcja
Webmaster. Copyright (c) by wspinanie.pl.