Dla kursantów:

Dla właścicieli szkół:

 

9a - Jakub Lakwa Szkoła wspinania

 

Czujesz, że wspinaczka może być dla Ciebie, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc ogarnąć całą wiedzę o sprzęcie i asekuracji. Zapraszamy na kursy wspinaczkowe do Szkoła Wspinania 9a.

Naszą wiedzę i  zamiłowanie do wspinania chcemy przekazać Wam. Dlatego też zajmujemy się prowadzeniem szkoleń wspinaczkowych w skałkach, szkoleń operatorów ścianki wspinaczkowej oraz prowadzimy sekcje. Cechuje nas elastyczność pod względem terminów oraz indywidualne podejście, dopasujemy stopień trudności dróg wspinaczkowych do Twoich możliwości fizycznych. Szkolimy we wspinaczkowych ogródkach podkieleckich – Stokówka i Zelejowa, a także na terenie Jury Północnej: Rzędkowice, Podlesice, Mirów, Podzamcze. Zajęcia prowadzone są zarówno na tygodniu, jak i weekendowo (w zależności od możliwości kursantów).

Nasi instruktorzy:

Aneta – jestem instruktorką wspinaczki sportowej. Moja przygoda ze wspinaczką zaczęła się 10 lat temu. Prowadzę szkolenia wspinaczkowe po drogach ubezpieczonych. Swoją wiedzę i doświadczenie chciałabym przekazać Tobie. Chciałabym zarazić Cię tym wspaniałym sportem oraz nauczyć technik wspinaczkowych potrzebnych do wspinaczki.
Kuba – jestem instruktorem oraz trenerem II klasy we wspinaczce sportowej. Zajmuję się prowadzeniem szkoleń wspinaczkowych oraz kursami do prac wysokościowych. Wspinam się i trenuje od 13 lat, dzięki czemu udało mi się pokonać drogi o trudnościach 6.6 w Polsce oraz 8a za granicą. Praca szkoleniowa daje mi mnóstwo satysfakcji, chcę ma nich przekazać niezbędne informacje z zakresu wspinaczki, czyli obsługę sprzętu wspinaczkowego oraz technicznych zagadnień poruszania się w skale.

Zapraszamy! 

http://kursywspinaczkowe.net/

www.9a.com.pl

Szkoła założona w 2010 roku.

Instruktorzy szkoly nie posiadaja uprawnień PZA.
Instruktorzy szkoły posiadaja uprawnienia panstwowe.

Adres:
ul. Huldczyńskiego 22/54
42-400 Zawiercie

Kontakt:
tel. +48 792861512; +48 600 479 739
szkolawspinania9a@gmail.com

Strona WWW:
www.9a.com.pl www.kursywspinaczkowe.net

Ostatnia modyfikacja danych szkoły: 24.09.2022 o godz. 20:09

Rodzaj kursu:
Termin RodzajWolnych miejscMiejsce kursuCena 
Niestety nie mamy żadnych kursów w bazie.

wspinanie.pl | serwis | topo | forum | ogloszenia | szkoly | ksiegarnia | redakcja
Webmaster. Copyright (c) by wspinanie.pl.