Konkurs fotograficzny „Migawki ze szlaków”

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie! Tym razem proponujemy Wam zabawę fotograficzną z górami w tle. Temat prac to „Migawki ze szlaków”.

Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć z Waszych wypraw i eskapad. Nadsyłane obrazy powinny prezentować dowolną aktywność związaną z czynnym wypoczynkiem.

W naszym konkursie będzie jedna nagroda – przyznawana przez Czytelników Nagroda Publiczności. Zwycięzcą zostanie zatem autor zdjęcia, które uzyska najwięcej Waszych polubień. Głosy można oddawać przez cały czas trwania konkursu.

W naszym konkursie nagrody zostaną wyłonione w wyniku głosowania Czytelników. Nagrodą główną w Konkursie jest polisa Szlaki bez Granic (roczne ubezpieczenie w wariancie sportowym, z sumą gwarancyjną NNW 80 tys. zł, dla jednej osoby) za zajęcie I miejsca, a nagrodami dodatkowymi: za miejsca II-VI książka „Polskie góry na nartach”, za miejsca VII-VIII apteczki turystyczne, za miejsce IX-X termosy.

Szlaki bez Granic to uniwersalne ubezpieczenie w PZU dedykowane miłośnikom polskich gór. Ochrona obejmuje każdą górską wyprawę nawet jeśli jej szlak wiedzie za granicami Polski. Ubezpieczenie górskie Szlaki bez Granic powstało z inicjatywy firmy iExpert odpowiedzialnej za powstanie programu Bezpieczny Powrót PZU.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zdjęcia możecie przesyłać od 14 września do 7 października (godz. 23.59) przy pomocy formularza poniżej (Uwaga! Rozmiar pliku do 1MB).

Zdjęcia można zgłaszać do konkursu również przesyłając je na adres ws@wspinanie.pl (prosimy o podanie tytułu pracy i krótkiego opisu).

 

[showcontestants id=9559 showform=0 showtimer=0 orderby=votes view=grid pagination=0 postperpage=1000]