DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

17 sty 2017 - 17:59:46
" Trochę o tradycji taternickiej:
- w środowisku wszyscy są kolegami i wierzy się w przejścia kolegów
- "Pan" nie oznacza grzecznościowej formy - wręcz przeciwnie

Rozumiem że to podziękowanie i wyraz szacunku dla mnie i dla całego TOPRu za okazałą pomoc przy waszym tzn .Paszczaka i Pieprzyckiego przejsciu GGT. Podziękowania też dla Piotra K. który na sygnał ode mnie że chłopaki potrzebują wsparcia obdzwonił ratowników TOPR którzy pobrali wjazdówki do Morskiego Oka aby załatwić jedną , abym mógł wwieżć Alicje Paszczak i ruszyć z Nią wraz ze sprzetem biwakowym , jedzeniem, butami, pantofelkami do wspinania aby przejśc uskok Zadniego Mnicha i ubraniem na przebranie a także puszkami z piwem dla Was. Rozumiem też że to podziękowania dla Edka L. który na drugi dzień był kierownikiem na centrali TOPRu a który na moją prosbę że trzeba pomóc kolegom wysyłał mnie do Kuznic abym mógł wysłąć kolejką linową świeże buty i wsparcie a następnie za dwie godziny ponownie mnie wysłać po sprzęt do kolejki aby odebrać Wasze niepotrzebne sprzęty. Całe to zaangażowanie mnie i pozostałych ratowników w momencie kiedy dzielnie stawialisćie opór burzy jedząc obiad i popijając piwo w barze na Kasprowym Wierchu.
Rozumiem też że to podziekowanie dla Jacka Zająca którego o mały włoś nie zaczęło szukać pogotowie górskie a którego wysłaliście po sprzęt porzucony przez was po biwaku na Jamnickiej Przełęczy.
Całe to Wasze przejście Głównej Grani Tatr jak je sami opisujecie było słabe i chrome. Dla mnie ono było bardzo słabe a sposób w jaki opisaliście na łamach różnych pism i portali zasługuje na co najmniej mój usmiech pogardy.
Co do mojego przejścia Głównej Grani Tatr i jego opisu pozostaje niezmienione od poczatku tylko na tatry.przejścia.pl. Za resztę publikacji i zmienione oraz dopisane teksty nie odpowiadam.
Tadek Grzegorzewski



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-24 11:51 przez tadekgrzegorz.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

tadekgrzegorz 17 sty 2017 - 17:59:46

Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

siwy 17 sty 2017 - 18:24:49

Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

tadekgrzegorz 20 sty 2017 - 06:35:44

Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

andrzej 20 sty 2017 - 10:22:23



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty