arco 2011

30 lip 2011 - 11:43:24
W zeszłą niedzielę wróciliśmy z Arco i wykorzystuję podsumowanie do podzielenia się kilkoma uwagami dotyczącymi głównie Team Speed,okoliczności startu naszego zespołu rzeczywiście są niejasne ,ja uzyskałem informację że to nie start a trening który Łukasz i Jędrek chcieli odbyć przed biegami indywidualnymi(info od wyróżniającej się osoby którą widuję w orbicie Edyty od MP we Wrocławiu-chyba 2009 nazwiska niestety nie znam).Team Speed to była chyba najpewniejsza szansa zdobycia medalu i to nawet złotego co wynika z czystej matematyki 2x7.30+10.00=24.30 i co ciekawe na tym poziomie mogliśmy i powinniśmy wystawić dwa zespoły.Zupełnie nie rozumiem w tym kontekście zachowania osób zajmujących się wspinaczką zawodniczą w PZA a brak Oli rekordzistki Europy w reprezentacji to skandal chyba że sama zrezygnowała ze startu.Formę Lukasz,Jędrek i Marcin miele doskonałą o czym świadczy kwalifikacja całej trójki do finału.Miło było ich oglądać i kibicować-zdarłem gardło.Marcina widziałem pierwszy raz we ww Wrocławiu i robi ogromne postępy ,Jędrek biega w tym roku doskonale a Lukasz to już uznana firma i miło było usłyszeć to od zapowiadającej i prowadzacej relację z zawodów.Szkoda że te niejasne okoliczności nie pozwoliły im powalczyć o medal.I jeszcze na koniec - w Team Speed startowała cała męska super czołówka i biegała po 6.50 więc o ulgowym potraktowaniu konkurencji nie było mowy.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» arco 2011

starzec 30 lip 2011 - 11:43:24



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty