O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

Komentarze do:
Zginął Piotr Morawski
www
10 kwi 2009 - 12:41:29
Dziennik SME





[sport.sme.sk]



Strona partnera:



[www.peterhamor.sk]



Rasťo Ekkert 08 Apr 2009 at 7:41 52
Piotreka som osobne spoznal v minulom roku pod Annapurnou. Vtedy bolo veľmi veselo. Teraz je mi veľmi smutno. Zomrel ďalší dobrý človek. Hlboká úprimná sústrasť. Peter drž sa. Cesta po ktorej ideš je už taka.

Lenka 08 Apr 2009 at 8:05 53
Je mi smutno. Piotreka som poznala len trosku, ale bol to velky sympatak. Viem ze si prirastli k srdcu nielen s Petrom, ale i s mnohymi ludmi, ktorych mam rada. Vsetci prosim prijmite moju hlboku uprimnu sustrast. Nech mate dostatok sily sa s tym zmierit a byt oporou Petrovi a Piotrovej rodine.

Spidy 08 Apr 2009 at 8:16 54
Peter……aj taketo su himalaje. Vrat sa zivy a zdravy na pocest Piotreka. Mne uz doma sviecka za neho hori, tebe urcite bude v srdci do konca zivota. Kazdy, kto tam vkroci je zmiereny s tym, ze sa nemusi vratit. I napriek tomu tie straty kazdeho zrania a bolia a bolia…. Cest jeho pamiatke.
J.

Igor Koller 08 Apr 2009 at 8:31 55
Tazko vyjadrit slovami, co citim. Piotrek bol proste nas chalan, nas lezec, takto ho Slovensku vnimame mnohi. Je mi to nesmierne luto, bol to skvely horolezec a skvely clovek. A aj ked vsetci vieme, ze nasa laska k horam je nebezpecna a stat sa moze cokolvek, stale sa musim pytat - preco… Peter drz sa, aby si to vsetko zvladol, myslime na vas.
Igor

kac 08 Apr 2009 at 10:02 56
je mi to velmi luto. niet slov. svet je zvlastne miesto. uprimnu sustrast a mnoho sil…

pedrito 09 Apr 2009 at 7:34 57
je mi to velmi luto….zivot vsak ide dalej.drzte sa tam vsetci,nech vas tako smutna udalost len posíli….

Borievky 09 Apr 2009 at 9:51 58
este nam to stale nedochadza, stale neverime. Piotrek bol pre mnohych ludskym aj sportovym vzorom. svet prichadza o skveleho cloveka. Myslime na Vas.

Vlado Zboja 09 Apr 2009 at 10:34 59
Peter, prist o priatela a spolulezca s ktorym si tolko prezil musi byt strasne tazke. Vieme dobre ze sa to moze stat kazdemu z nas. Piotreka mi je velmi luto. Uprimnu sustrast Tebe, rodine a priatelom. Vlado a Gaja.

Pači 09 Apr 2009 at 12:38 60
Peter je to strašná tragédia čo sa stalo. Celý horolezecký svet ale nielen ten prišiel o špičkového horolezca ale hlavne o vynikajúceho človeka. Navždy ostane v našich mysliach a srdciach. Úprimnú sústrasť a večná česť jeho pamiatke.

Peter 09 Apr 2009 at 1:55 61
Peto,vratte sa vsetci v poriadku. Drzim palce a majte pekne pocasie.

vlado vondrák 09 Apr 2009 at 2:26 62
… neverím. Je mi to ľúto. Myslím na Vás.

Marcel F. 09 Apr 2009 at 2:44 63
Tragické, nečakané, nepredvídateľné. Vždy som vás “Tres Pedros” obdivoval nielen pre skvelé lezecké danosti, ale aj pre úžasnú schopnosť správne posúdiť možnosti, pre schopnosť vrátiť sa, hoci pár výškových metrov pod vrcholom… Žiaľ, Piotrek sa už nevráti. Česť jeho pamiatke, úprimnú sústrasť jeho rodine.

Peter Kovac 09 Apr 2009 at 2:58 64
Ahoj Peter. Je mi to velmi luto…

dominik 09 Apr 2009 at 3:00 65
uprimnu sustrast peto snad sa ty vratis zivy a zdravy…. je to zdrvujuce kedze som s piotrom bol nedavno na kave boli sme dohodnuty na nejakych cestach atd co polezieme spolu a teraz sa stalo toto …. urcite kazdeho cloveka ktory miluje hory a je uzko spety s horami tato situacia nenecha chladnym…

Mrava Miro 09 Apr 2009 at 5:49 66
Je mi to tak velmi luto, Piotrek bol super clovek a skvely horolezec v ktorom bolo tolko pokory a zivota. Nerozumiem preco sa to muselo stat stale sa pytam preco prave on…… Navzdy ostane v mojom srdci.Peter drz sa myslim na Teba a stastne sa vrat domov

Peter 09 Apr 2009 at 5:55 67
Peter úprimnú sústrasť k Piotrovej smrti. Česť jeho pamiatke!

vilo jakubec 09 Apr 2009 at 7:24 68
Aj toto sú hory. Smútim s Vami!

denisa 09 Apr 2009 at 8:39 69
uprimnu sustrast peter a vsetci, ktori mali piotreka radi.

Martin Suchy 10 Apr 2009 at 2:10 71
…teraz som sa to dozvedel a nemozem tomu uverit. S tym clovekom som sa stretol iba raz v hoteli v Islamabade a bolo mi jasne, aky slachtic to je. Chcel by som vyjadrit svoju primnu sustrast vsetkym jeho blizkym a spolulezcom

Piotrek 10 Apr 2009 at 6:08 72
Ahoj…dziękujemy Peter za pomoc Piotrkowi kiedy wpadł do szczeliny. Wiemy, że nie dało się już nic wtedy zrobić. Życzę Ci abyś zdobył wszystkie 14 szczytów 8000. Powodzenia w kolejnych wyprawach…szkoda, że już bez Piotra. Ale pamiętaj On zawsze, będzie z Tobą na grani.
Pozdrawiamy



velka
skoda, bol to jeden z mala skutocnych alpinistov, jeho vystupy mali vzdy aj pridanu hodnotu... Myslim, ze Hamor teraz bude tazko hladat spravneho partaka... RIP :(
vasko645 09.04.2009 10:37

Marmota fest a Morawski
Na tom festivale som bol tiež. Ešte dnes ich vidím - troch Petrov, ako tam spolu sedeli a rozprávali nám svoje pekné zážitky. Tak traja Petrovia už nie sú... :-( Niekedy mám pocit, že smrť si najčastejšie berie ľudí ktorí majú veľkú hodnotu, a ktorých som si naozaj vážil - aj ja mám o pár kamarátov menej... Aj keď medzi nami nie sú, ale ich "spirit" je stále v nás! A o to častejšie si na nich spomenieme ako na iných.

Česť Petrovej pamiatke!
Dušan.Hudík | 09.04.2009 14:10

skoda skveleho horala je to tazke, sledoval som ich vypravy a fandil im bohuzial hory su nevyspytatelne...
buonarroti | 09.04.2009 10:48

cest jeho pamiatke spravu o jeho smrti som sa dozvedel uz vcera, a bolo mi cely den smutno a stale je, aj ked som toho sympataka nepoznal.
dimmu | 09.04.2009 11:18

cesť jeho pamiatke, úprimnú sústrasť jeho rodine a priateľom.
Aj Petrovi Hámorovi, musí to byť strašný pocit, keď mu kamarát zomrie v náručí...
rastislavo 09.04.2009 11:55

Uprimnu sustrast. Skoda je ho. Bol este pomerne mlady s velkymi uspechmi. Prezyvali ho aj motorova mys. Je mi to luto, ze aj dobry horolezci zomieraju.
jozoo 09.04.2009 16:54

nuz my uz na tom zial nic nezmenime,
to je to zname "objektivne nebezpecenstvo",
napokon aj jeho slavny krajan Stanislawski zomrel mlady,
na smiesnej "skalke" Kostoliku ho zasiahli padajuce kamene.
marcus_aurelius 09.04.2009 18:26


Podľa toho videa to vyzeral byť nesmierne pohodový chlap, sympaťák. Takí by mali umierať v 90-tke obklopení milujúcimi pravnúčatami.
Zvláštne sú tie hory. Sú to len šutre a ľad, ale čo pre nás znamenajú !
Rachotilko 09.04.2009 19:36

uprimnu sustrast rodine a pozostalym, ale moj nazor je, ze horolezcom moze byt jedine clovek slobodny, lebo inak sa stava vrcholne nezodpovednym voci svojej rodine, vzdy to platilo a bude platit, i ked je to sport nadherny, ak to teda vobec sport je...a hamor, ten sa u mna diskvalifikoval neskutocnym sposobom, ved viemem akym, skoda pisat...no predsa len piotr bola ina liga, super alpinista, genialny rozpravac, aspon na festivaloch sa tak javil...skoda len toho minuleho casu, ze uz iba bol...RIP
mtmmtm 09.04.2009 20

skvely clovek, je ho skoda...
janosp 09.04.2009 20:39
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

www 10 kwi 2009 - 12:41:29

Re: O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

Ślęczek 10 kwi 2009 - 13:04:47

Re: O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

jkch 10 kwi 2009 - 13:39:16

Re: O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

bieDruh 10 kwi 2009 - 15:35:52

Re: O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

Ślęczek 10 kwi 2009 - 16:48:51

Re: O Piotrze Morawskim na słowackich stronach

jkch 10 kwi 2009 - 23:22:50



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty