Cave Rock, czyli marmury i Heavy Metal

admin czwartek, 15 maja, 2014 With Brak komentarzy

Uwaga sensacja! – specjalnie dla naszych wiernych i kochanych czytelników nasz nieoceniony Brytan podpisał porozumienie z realizatorami filmu “Masters of Stone”, abyście tym razem mieli okazję rejestracji wizyjno-dźwiękowej kolejnej części naszego stałego cyklu o Najsłynniejszych jaskiniach! W ten sposób, w jednej z części filmu znalazła się opowieść o Cave Rock. Przy tej okazji, możecie być świadkami niezwykłych przygód Dana Osmana i jego przyjaciela w zmaganiach z tym monstrualnym daszyskiem. Nota bene,. zwracamy uwagę na misterną posadzkę jaskini wymurowaną przez Dana.

Jak dojechać do Cave Rock: Wystarczy wsiąść na byle samolot do Kalifornii, a tam każdy kalifornijczyk powie Wam, jak dostać się nad błękitne wody Lake Tahoe. Wędrując brzegami tego niebiańskiego zakątka na pewno natkniecie się na Cave Rock. Życzymy miłej zabawy i kosmicznych lotów. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia “Masters of Stone”.

P.S. Film zawiera też aneks do poprzedniej części naszego cyklu pt. Hell Cave – jest to specjalny prezent od reżysera filmu Mike`a Hatchet`a. Serdecznie mu dziękujemy.

Jajo

Komentarze na forum Dodaj swój wątek
Brak komentarzy na forum