Wstępniak

admin sobota, 3 maja, 2014 With Brak komentarzy
"Brytan" nr 4 (listopad 1990)

“Brytan” nr 4
(listopad 1990)

Drodzy Koledzy

Oddajemy w wasze ręce kolejny 4 nr Brytana, jednego z najbardziej popularnych czasopism wspinaczkowych na wschód od Ła… o przepraszam Odry.

Już na samym wstępie śpieszymy z rewelacyjnymi nowinami, otóż stara redakcja Brytana odeszła (czyżby nomenklatura!?). Fakt ten niewątpliwie wpłynie na styl i podejście do opisywanych wiadomości lecz generalnie linia pisma pozostanie niezmieniona, nadal będziemy starać się o aktualny serwis z całego świata i nie pozostaniemy głusi na wydarzenia bezpośrednio związane z naszym środowiskiem. Naszymi głównymi atutami bardzo teraz popularnymi są (jak myślimy) młodość i kompetencja oraz zdrowe podejście do wspinania. Prosimy czytelników o nadsyłanie informacji o nowych drogach i ciekawych przejściach, gdyż jak na razie nie posiadamy korespondentów terenowych.

Na zakończenie wypada nam podziękować zespołowi, który do tej pory tworzył Brytana i obiecać, że będziemy się starać nie tylko utrzymać aktualny status pisma ale także spowodować jego dalszy rozwój. Howgh!

Redakcja

Komentarze na forum Dodaj swój wątek
Brak komentarzy na forum