Czas na zmiany! W dniach 6-7 kwietnia odbędą się 11. Dni Lawinowo-Skiturowe

W weekend 6-7 kwietnia zapraszamy do Doliny Pięciu Stawów na 11. edycję Dni Lawinowo-Skiturowych, imprezę podczas której pod okiem profesjonalistów można przeszkolić się z podstaw wiedzy lawinowej, skiturowej, nawigacji, pierwszej pomocy oraz turystyki wysokogórskiej.

Dni Lawinowo-Skiturowe (fot. Bartek Buk  / Jan Wierzejski)

***

Po dziesięciu edycjach, których szkolenia dedykowane były głównie osobom początkującym, zapraszamy na 11. Dni,  skierowane także do osób, które już brały udział w naszych szkoleniach lub zdobywały doświadczenie na własną rękę. Po raz pierwszy na Dniach będzie możliwość doszkolenia się m.in. z umiejętności samodzielnego wychodzenia ze szczeliny lodowcowej, ratownictwa partnerskiego czy obskoków i przepięcia w terenie skialpinistycznym.

Podczas Dni Lawinowo-Skiturowych odbywają się także testy nart, prelekcje, konsultacje a firmy outdoor prezentują nowości w sprzęcie lawinowym i turystycznym.

Ponadto  można będzie wygrać cenne nagrody fundowane przez naszych sponsorów.

W tym roku sponsorami głównymi zostały marki Ortovox, Petzl i 8a / Blue Ice.

Wszystkie zajęcia są darmowe i ogólnodostępne, oraz zaplanowane tak, by można rano przyjść z dołu i spędzić cały dzień w najpiękniejszej dolinie w Tatrach.

Zapraszamy!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum