1 lutego 2024 10:28

Dziś startuje 2. edycja Mood Masters. Niedzielne finały live!

Już dziś startuje druga edycja Mood Masters. Aż cztery dni wspinania na krakowskiej ścianie Mood (1-4 lutego), międzynarodowa stawka, super oprawa, muzyka na żywo, sobotnie afterparty i transmisja live z niedzielnych finałów. To tylko niektóre z atrakcji zawodów.

***

W ubiegłym roku odbyła się premierowa odsłona Mood Masters. Było na bogato i światowo. Wystartowało ponad 900 zawodników, a przystawki serwowało dla nich aż 11 routesetterów. Tytuły mistrzowskie wywalczyli Ayala Kerem z Izraela i Edvards Gruzitis z Łotwy (pełna relacja TUTAJ).

Mood Masters 2023 (fot. Rafał Nowak)

W tym roku organizatorzy szykują podobnie spektakularne i wyjątkowe widowisko. Już dziś startują eliminacje, potrwają do soboty włącznie. Niedziela to już wielki finał, który możecie obejrzeć na Moodzie – zostały jeszcze ostatnie wejściówki na widownię (także na półfinały). Jeśli nie uda wam się dotrzeć na ścianę, nic straconego. Organizatorzy zaplanowali relację z finałów.

Finały na żywo będzie można śledzić na kanale YouTube wspinanie.pl. Początek niedziela 4 lutego,  godzina 16.00. Za komentatorskim pulpitem zasiądą Grzegorz Karolak i Jakub Jurek.

Wciąż można się też zapisać na zawody: https://competit.pl/zgloszenie/6917/

Szczegóły na profilu FB Mood.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum