13 lutego 2024 14:14

Daniel Woods otwiera „Adrenaline” 8C+

Przy okazji ostatniego info o powtórzeniu przez Daniela Woodsa highballa Freakshow 8C wspomnieliśmy o jego innym supermocnym projekcie w Kolorado. Teraz to już Adrenaline z cyferką 8C+.

Daniel Woods na „Arenaline” 8C+ (fot. Bobby Sorich)

***

Woods pisze o bolesnej przeprawie, ale za to nagrodą jest kosmiczna linia w doskonałej jakości skale. „Trudno było mi złapać rytm, musiałem mieć świeżą skórę i odpowiednie warunki, by dobrze trzymać chwytów i wykonywać ruchy” – pisze na swoim profilu. Po raz pierwszy wstawił się w projekt jeszcze w styczniu ubiegłego roku. Później odpuścił i pojechał do Chironico na Alphane 9A Shawna Raboutou. Do Kolorado wrócił wiosną, już wtedy był bliski sukcesu.

Próba ze stycznia tego roku:

Przy Adrenaline Amerykanin postawił 8C+, dodając, że to raczej dolna granica stopnia. Najmocniejszym przejściem Daniela Woodsa pozostaje jego autorskie Return of the Sleepwalker 9A (wariant z niższym startem Sleepwalkera) w Black Velvet Canyon sprzed trzech lat.





  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum