24 stycznia 2024 10:53

Nagroda Publiczności 21. KFG dla „Z góry widać lepiej. Wanda Rutkiewicz. Opowieść o kobiecie niezwykłej”

Ostatni akord 21. Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Poznaliśmy wyniki Waszego głosowania na Nagrodę Publiczności! Oto werdykt – najwięcej głosów oddaliście na polski obraz „Z góry widać lepiej. Wanda Rutkiewicz. Opowieść o kobiecie niezwykłej” w reżyserii Bartosza Kowalskiego.

***

Oto podziękowania od twórców filmu:

Szanowni Państwo

Wasz Festiwal jest ważny, bo pozwala w jednym miejscu i czasie spotkać się ludziom gór i góry kochającym. Krakowski Festiwal ma swoją moc, siłę i atmosferę. Dlatego w imieniu AUREL i całej ekipy twórców „Z Góry widać lepiej” chcielibyśmy podziękować za zaproszenie i gościnę. Jury festiwali i ich nagrody są dla nas ważne, ale (niech nikt się nie obrazi) najważniejsi dla nas są widzowie, bo to dla nich robimy filmy. Dlatego w imieniu swoim i całej ekipy, która film zrealizowała, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy na nasz film oddali swój głos, przyznając Nagrodę Publiczności. Dziękujemy także tym, którzy film obejrzeli a nie zagłosowali na niego i bohaterom filmu. Mamy nadzieję, że cząstka z Wandy, bohaterów i naszego przesłania w Was wszystkich została.

AUREL i Twórcy filmu „Z góry widać lepiej”

Podczas głosowania mieliście również możliwość opisać swój wybór oraz przekazać nam swoją opinię dotyczącą 21. edycji KFG.

Za wszystkie uwagi, pochwały, ale i krytyczne uwagi bardzo dziękujemy.

Najciekawsze naszym zdaniem recenzje filmowe zostały nagrodzone! Więcej na stronie: www.kfg.pl.

Sponsorem Nagrody Publiczności jest 5+ Szkoła Górska. Sponsorami nagród dla głosujących są: Cumulus AGREST Nikwax Polska oraz Krakowski Festiwal Górski.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum