30 stycznia 2024 13:29

Ruszyły zapisy na 38. Puchar Połonin

Rzeszowski Klub Wysokogórski z przyjemnością zaprasza wszystkich narciarzy skitourowych na 38. Puchar Połonin, który odbędzie się 17 lutego 2024 roku w Wetlinie. Bazą zawodów będzie Schronisko pod Wysoką Połoniną.

***

Trasa zawodów będzie przebiegać na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Szczytem – punktem głównym będzie góra Smerek 1222 m, start zawodów odbędzie się spod Schroniska Pod Wysoką Połonioną. Szczegóły trasy zostaną podane kilka dni przed zawodami w postaci mapy i do pobrania gpx kodem QR.

Kategorie Open (kobiety i mężczyźni) oraz Turystyczna (kobiety i mężczyźni) umożliwią start z naciskiem na wynik, bądź „na spokojnie”.

Zapisy na zawody znajdują się tutaj: competitions.timekeeper.pl/38-puchar-polonin.

W ramach wpisowego zapewniamy obiad, dyplom, okolicznościowego buffa oraz 0,5l chmielowego izotoniku dla prawidłowej regeneracji po dużym wysiłku, jakim jest bieganie z nartami po bieszczadzkich lasach. Na najlepszych czekają nagrody.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę RKW: rkw.org.pl/38-puchar-polonin.

38. Puchar Połonin wspierają: Mountain Shop Rzeszów, Decathlon, Akro Dom, Ultime, Elmarr, Kapitan Planeta, Piwowar Domowy – Aleksander Helman oraz Browar Rzeszów. Dziękujemy serdecznie za wsparcie.

Zapraszamy!

Pracownicy terenowi donoszą, że w Bieszczadach warun skitourowy jest zacny :).

RKW
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum