Kultowe zawody REZERWA MOCY 2023 już 15-16 grudnia. Trwają zapisy

REZERWA MOCY 2023 zbliża się wielkimi krokami. To legendarne zawody boulderowe, które odbędą się już po raz 22, jednak na WOW ZERWA będzie to druga edycja.

***

Tegoroczny termin zawodów – 15-16 grudnia 2023 – przypada dokładnie na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też poza super wspinaniem chcemy nadać wydarzeniu wyjątkowego, świątecznego klimatu.

W tym roku eliminacje rozegrają się na 40 boulderach w trzech częściach hali, na trzech poziomach – komfort startu  gwarantowany!

Zawodom towarzyszył będzie Kiermasz Świąteczny, podczas którego będziecie mogli zaopatrzyć się w prezenty pod choinkę dla najbliższych (i dla siebie 😉). W kiermaszu swój udział potwierdzili już m.in EVERBERG, AGREST, HeartBeat, HeadCrash, WhiteOak, Samól Ceramics oraz ClimbCrafters.

W trakcie trwania każdej grupy zawodów odbędzie się losowanie nagród spod choinki. Pula nagród do rozlosowania to aż ponad 15 000 zł. A przed samym finałem wśród wszystkich uczestników wylosujemy nagrodę specjalną – CRASHPADA od firmy EVERBERG.

W sobotę wieczorem odbędą się widowiskowe finały dla 6 najlepszych Pań i 6 najlepszych Panów, a zaraz po nich chcemy zaprosić wszystkich na Wrocławskiego Śledzika Wspinaczkowego. Przygotujemy poczęstunek, a dochód zebrany z Waszych datków przeznaczymy na wybrany cel charytatywny.

Sponsorem głównym nagród dla zwycięzców są Sklepy Górskie Skalnik.

Harmonogram wydarzenia oraz bieżące informacje znajdziecie na Facebooku: https://fb.me/e/1coQmPPPI

Zapisy trwają: https://bit.ly/rezerwazapisy

Widzimy się 15-16 grudnia na WOW Zerwa we Wrocławiu!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum