Kursy.wspinanie.pl – nowa baza szkoleń dla wspinaczy i turystów górskich

Powstał nowy serwis przeznaczony dla wspinaczy i turystów górskich. Ułatwia on porównanie oraz rezerwację letnich kursów wspinaczkowych i zimowych szkoleń górskich. Serwis, dostępny pod adresem kursy.wspinanie.pl, to most łączący kursantów z instruktorami, i zarazem największa w Polsce baza szkoleń.

Nowa platforma, dzięki której w łatwy sposób zapiszesz się na kurs wspinaczkowy, taternicki

***

Jaki problem rozwiązuje?

Każda osoba, czująca potrzebę doskonalenia swoich umiejętności we wspinaniu skalnym lub chcąca podnieść poziom kompetencji podczas górskich wypraw, zapewne zetknie się z problemem wyboru kursu oraz znalezienia dobrego szkoleniowca.

Serwis kursy.wspinanie.pl powstał celem rozwiązania tej kwestii. Jest to idea pokrewna do tej, na podstawie której funkcjonuje strona ZnanyLekarz. Upraszczając, ma ułatwiać kontakt ze specjalistą. W tym przypadku takimi specjalistami są instruktorzy wspinaczki, narciarstwa wysokogórskiego, przewodnicy, ratownicy górscy itd.

Łatwo znajdziesz i zapiszesz się na kurs

Serwis agreguje oferty szkoleniowców, po czym umożliwia ich łatwy wybór. Podobnie jak w sklepie internetowym, aby znaleźć idealnie dopasowany kurs, można użyć wielu filtrów. Oferty sortować można ze względu na termin, lokalizację, cenę i co w naszej ocenie jest najistotniejsze przy wyborze – doświadczenie instruktora.

Po wybraniu odpowiedniego kursu można zgłosić się na wybrany termin dosłownie jednym kliknięciem.

Strona internetowa składa się z dwóch współgrających ze sobą elementów:

  • bazy najpopularniejszych kursów, czyli kalendarza wszystkich kursów oraz stron poświęconych każdemu z nich,
  • bazy instruktorów w postaci rozbudowanych wizytówek z informacjami o doświadczeniu szkoleniowca, zdjęć z kursów przez niego prowadzonych, oferowanych terminów szkoleń itd.

Na dzień dzisiejszy w bazie znajdują się następujące kursy:

Letnie

Zimowe

Ma być łatwo, szybko i nowocześnie

Przy tworzeniu serwisu duży nacisk położono na intuicyjność i sprawne działanie, ze wskazaniem na urządzenia mobilne. Do dyspozycji instruktorów jest rozbudowany panel zarządzania kursami oraz inne narzędzia, dzięki którym mogą skupić się na tym, co robią najlepiej – czyli szkoleniu. Kursant może za to w możliwie łatwy sposób wybrać odpowiedni kurs i szybko się na niego zgłosić.

Informacja prasowa

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum