30 listopada 2023 10:30

BBC wzywa! W najbliższy piątek początek KFG Bronx Bouldering Competition vol. 3. Listy startowe wciąż otwarte

W najbliższy weekend szykuje się wielka górska impreza w Centrum Kongresowym ICE Kraków – 21. Krakowski Festiwal Górski (za chwilę na stronie pojawią się główne festiwalowe punkty), a już jutro początek zmagań BBC, czyli Bronx Bouldering Competition vol. 3. To zawody nieodłącznie związane z KFG.

***

Jako że routesetterzy (w liczbie ośmiu) muszą mieć czas na nakręcenie baldów, od czwartku 30 listopada (włącznie) ściana będzie nieczynna. Od piątku 1 września zawodnicy będą testować siły na wyszukanych problemach (w liczbie 45, trudności od 1 do 9). Finały zaplanowano na niedzielę 2 września na godzinę 18.00 (do rozwiązania cztery baldy).

Listy startowe na zawody cały czas są otwarte – zapisywać się można pod tym linkiem. Na dziś jest już ponad 300 uczestników, ale ich liczba – czego jesteśmy pewni – będzie rosnąć z godziny na godzinę.

Jedno jest pewnie, w najbliższy weekend Kraków ogarnie festiwalowa gorączką. Poza Krakowskim Festiwalem Górskim i Bronx Bouldering Competition przewidziana jest oczywiście gorąca sobotnia impreza – w tym roku na festiwalowe after party zaprasza właśnie Bronx. Początek o godzinie 21.00 (wstęp wolny).

Zagrają: Wadim, Dj Junior H2O, An on Bast. Dekosy i vizuale na parkiecie, parkiet na hali. W barze równoległy parkiet czilałtowy, impreza przynajmniej do rana.

KFG After Party 2022 (fot. arch. KFG)

A więc już sobotę widzimy się w ICE Kraków na 21. KFG, a równolegle na ścianie Bronx Bouldering toczyć się będzie walka o tytuły mistrzowskie 3. edycji BBC. Zapraszamy!

Pod patronatem

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum