24 kwietnia 2023 14:57

Zdjęcie „Golden Needle” Marcina Ciepielewskiego nagrodzone w konkursie La Pedriza photo contest

Marcin Ciepielewski (Images of Passion) zdobył kolejną nagrodę w międzynarodowym konkursie fotograficznym. Jury La Pedriza photo contest doceniło jego zdjęcie „Golden Needle”. Gratulujemy!

Nagrodzone zdjęcie Marcina Ciepielewskiego - „Golden Needle”, La Pedriza photo contest 2023

Nagrodzone zdjęcie Marcina Ciepielewskiego – „Golden Needle”, La Pedriza photo contest 2023

***

Marcin na swoim profilu:

Bardzo miłe wieści z hiszpańskiej La Pedrizy To małe miasteczko i jednocześnie jedno z najciekawszych miejsc w Europie do wspinania w granicie jest też siedzibą międzynarodowego konkursu fotograficznego La Pedriza photo contest. Już po raz drugi udało mi się zdobyć pierwszą nagrodę w kategorii „Actividad de Montana” w tym konkursie, a nagrodzonym zdjęciem jest „Golden Needle” wykonane razem z Michałem Czechem, Kingą Biernat i Martą Kobryńską na słynnej „Digital Crack” na Arete des Cosmiques w Chamonix.

Prezentacja nagrodzonych zdjęć

Pedriza jest dla Marcina wyjątkowo szczęśliwym miejscem. W ubiegłym odbierał tu główną nagrodę za zdjęcie „W kryształowym pałacu”.

A wracając do tytułowej fotografii, którą pewnie doskonale już znacie. W tym roku kadr z Digital Crack zwyciężył w kategorii „Mountain Climbing” w 33. edycji międzynarodowego konkursu Memorial Maria Luisa. Notabene w tym samym konkursie dwa lata wcześniej Marcin otrzymał główną nagrodę za zdjęcie „The X”. Niedługo później fotografia z Ardspachu dostrzeżona została także w 7. edycji międzynarodowego konkursu CVCEPHOTO.

***

Przy okazji polecamy czteroczęściowy cykl „Anatomia zdjęcia” autorstwa Marcina, który publikowaliśmy nie tak dawno na łamach wspinanie.pl.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum