2 marca 2023 10:16

Marcin Ciepielewski po raz drugi z pierwszą nagrodą w konkursie Memorial Maria Luisa, w kategorii Mountain Climbing

Zdjęcie Marcina Ciepielewskiego zwyciężyło w kategorii „Mountain Climbing” w 33. edycji międzynarodowego konkursu Memorial Maria Luisa. To już drugie takie wyróżnienie dla Marcina w tym hiszpańskim konkursie. Gratulujemy.

Zdjęcie Marcina Ciepielewskiego zwyciężyło w kategorii „Mountain Climbing” w 33. edycji międzynarodowego konkursu Memorial Maria Luisa

Zdjęcie Marcina Ciepielewskiego zwyciężyło w kategorii „Mountain Climbing” w 33. edycji międzynarodowego konkursu Memorial Maria Luisa

***

Marcin na swoim profilu o zwycięskim zdjęciu:

Z wielką radością dzielę się informacją, że już po raz drugi zdobyłem pierwszą nagrodę w kategorii „Mountain Climbing” w 33. edycji prestiżowego konkursu Memorial Maria Luisa w asturyjskim Oviedo. Zwycięskim zdjęciem okazała się moja fotografia wykonana zeszłego lata na słynnej „Digital Crack” na Arete des Cosmiques z najlepszym Teamem ever Michał Czech Kinga Biernat (Klub Wysokogórski SAKWA) i Marta Kobryńska.

Pierwszy raz zdjęcie Marcina zwyciężyło w konkursie Memorial Maria Luisa, także w kategorii „Mountain Climbing”, w 2021 roku. Jury doceniło wtedy jego fotografię „The X”. Z kolei w ubiegłym roku w tej samej kategorii jury uznało za najlepsze zdjęcie Piotrka Deski „Zinnenblick”.

I jeszcze jeden polski akcent 33. edycji. Poza Marcinem wyróżnienie w kategorii „Adventure and Extreme Sports” otrzymał Jana Nyka za zdjęcie „Theater of Shadows”. Również gratulujemy.

***

Memorial Maria Luisa to międzynarodowy konkurs skierowany do entuzjastów przyrody i gór. Nagrody przyznawane są w piętnastu kategoriach. W ostatniej edycji jury oceniało aż 17035 zdjęć nadesłanych przez 1328 zarejestrowanych fotografów.

Więcej o nagrodzonych zdjęciach tej edycji na stronie https://www.memorialmarialuisa.com.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    "Escalada" to nie zawsze "Mountain Climbing" [1]
    Gratulacje i jednoczesnie zwracam uwage, ze organizatorom konkursu rozjechaly sie…

    2-03-2023
    TomaszKa