17 marca 2023 08:37

Jorge Díaz-Rullo przechodzi „The Full Journey” 9b

Jorge Díaz-Rullo opanował margalefowe wspinanie do perfekcji, powtórzył właśnie kolejną wielką drogę – padła The Full Journey 9b Alexa Megosa. Tych wielkich dróg Hiszpan ma zrobionych w rejonie na pęczki, ale dla niego to wciąż „tylko” kolejny krok do rozwiązania życiowego projektu, z którym mierzy się od wielu miesięcy…

Jorge Díaz-Rullo na "The Full Journey" 9b (fot. Adri Martínez)

Jorge Díaz-Rullo na „The Full Journey” 9b (fot. Adri Martínez)

***

Jorge nie ukrywa, że każdą kolejną drogę poprowadzoną na ścianie El Racó de la Finestra traktuje jako przeprawę, przystanek, trening – jakkolwiek to nazwać – przed swoim głównym projektem. Ów projekt zwie się Café Colombia, Big Monster, jak o nim mawia (póki co powstał łatwiejszy wariant Cafe Solo 9b). Co nie znaczy, że nie docenia innych dróg, ale robi przecież absolutnie topowe przejścia.

The Full Journey 9b powstała jesienią ubiegłego roku, projekt ubezpieczony przez Toma Bolgera wkosił jako pierwszy Alex Megos. Hiszpan zrobił teraz pierwsze powtórzenie. Całość łączy The Journey i Carlota’s Journey, obie składowe Díaz-Rullo przeszedł już wcześniej, Carlotę całkiem niedawno (więcej TUTAJ).

The Full Journey, prezentuje Alex Megos:

PS W lutym tego roku Hiszpan właśnie w Margalefie przeszedł swoją najmocniejszą drogę, Mejorando la Samfaina 9b+ (znów połączenie, tym razem Mejorando imagen Ramoneta i Samfainy Chrisa Sharmy).
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum