The North Face SUMMIT SERIES VECTIV™ 2.0 [sponsorowany]

W 2021 roku marka The North Face na nowo ustanowiła standardy branży, wprowadzając technologię włókien węglowych i płyt kompozytowych na rynek biegów trailowych i pieszych wędrówek. W tym sezonie marka jeszcze bardziej utwierdza swoje zobowiązanie do ciągłego przesuwania granic innowacji, wprowadzając obuwie VECTIV™ 2.0.

TNF Summit Series Trail Running (fot. MathisDumas)

TNF Summit Series Trail Running (fot. MathisDumas)

***

Po kolekcji Summit Series konsumenci mogą się spodziewać najbardziej innowacyjnych zaawansowanych technologicznie i wydajnych produktów, czego dowodem są podia zawodów, na których stają sportowcy teamu The North Face. Mowa tu o chociażby niezapomnianym zwycięstwie Katie Schide w UTMB 2022 czy rekord Elsey Davis, która pobiła go podczas zimowej rundy Bob Graham Round.

THE NORTH FACE VERTICAL RACE (materiał prasowy TNF)

THE NORTH FACE VERTICAL RACE (materiał prasowy TNF)

Nowe Summit Series VECTIV™ Pro i Summit Series VECTIV™ Sky dołączają do rodziny VECTIV jako najbardziej innowacyjne buty do biegania w terenie. Miękka wyściółka, najnowszej technologii pianka The North Face oraz płytka z włókna węglowego VECTIV ™ 2.0, zapewniają zoptymalizowaną stabilność, zwiększoną amortyzację oraz lepsze dopasowanie dla maksymalnego komfortu, szybkości, stabilności i przyczepności na szlaku.

W modelu SUMMIT VECTIV™ PRO dzięki połączeniu przyczepności Surface Control i specjalnie stworzonych skrzydełek z włókna węglowego dla dynamicznej stabilności, można pewnie stawiać kroki na trudnych nawierzchniach. Lekka wyściółka zapewnia równowagę między amortyzacją, a energicznym odbiciem, natomiast podeszwa środkowa z pianki Superfoam o wysokim stopniu sprężystości odzyskuje energię kinetyczną, pozwalając na wygenerowanie większej prędkości przy tym samym nakładzie sił, jednocześnie bez utraty komfortu.

THE NORTH FACE SUMMIT VECTIV PRO (fot. materiał prasowy TNF)

THE NORTH FACE SUMMIT VECTIV PRO (fot. materiał prasowy TNF)

Buty SUMMIT VECTIV™ SKY charakteryzują się piankową podeszwą środkową, karbonową płytką i siateczkową cholewką, przy czym są bardzo lekkie, co pozwala na szybsze pokonywanie odcinków i oszczędzanie energii na najbardziej surowych szlakach. Obniżona podeszwa środkowa z pianki sprawia, że zyskasz większy kontakt z podłożem, umożliwiając szybką reakcję na zmiennym terenie.

THE NORTH FACE SUMMIT VECTIV SKY (fot. materiał prasowy TNF)

THE NORTH FACE SUMMIT VECTIV SKY (fot. materiał prasowy TNF)

Premiera jest połączona z prezentacją pierwszego sezonu kolekcji Summit Series Trail Running. Ta seria, znana wcześniej jako Flight Series, przepełniona jest technologią i odświeżonymi produktami, aby zagwarantować, że sprzęt będzie działał dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Testowane przez sportowców i sprawdzone podczas wypraw, z niezliczonymi godzinami badań i prób wplecionych w każde włókno produktów Summit Series Trail Running.

Od stóp do głów, naszpikowane technologią dla biegaczy, którzy chcą być na świeżym powietrzu przez cały dzień z niezawodnym sprzętem oraz dla tych, którzy chcą iść szybko i lekko, pokonując pionowe kilometry.

TNF SUMMIT VECTIV SKY (fot. Mathis Dumas)

TNF SUMMIT VECTIV SKY (fot. Mathis Dumas)

Nowa linia VECTIV™ i kolekcje Summit Trail Run są dostępne do kupienia od 23 lutego na www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum