13 stycznia 2023 15:08

Prośba o sprawdzenie: raki Harfang Alpine (100349)

Po niedawnej modyfikacji serii raków Harfang Alpine (100349) zwrócono nam uwagę na problem regulacji długości centralnego paska.

***

Głównym problemem jest to, że mechanizm regulacji długości środkowego paska nie może być wystarczająco zabezpieczony na żądanej długości, co powoduje ryzyko stopniowego poluzowania i możliwej utraty raków podczas normalnego użytkowania.

Jeśli niedawno (od grudnia 2022 r. do początku stycznia 2023 r.) kupiłeś raki Harfang Alpine (100349), problem może dotyczyć właśnie ich. Przed każdym nowym użyciem wymagane jest sprawdzenie.

Istnieją dwie opcje:

  • Kontrola przeprowadzona przez Ciebie
  • Zwrot raków do BLUE ICE w celu sprawdzenia

Kontrola przeprowadzona przez Ciebie

  • Postępuj zgodnie z poniższą procedurą i sprawdzaj raki jeden po drugim. Po sprawdzeniu ponownie zamontuj pasek w taki sam sposób, jak w przypadku raka, którego jeszcze nie sprawdzałeś (może on więc służyć jako model).
  • Jeśli podczas kontroli zauważysz cyfrę „3” wygrawerowaną we właściwym miejscu, jak pokazano na poniższym schemacie (na jednym i/lub na obu rakach), to Twoja para musi zostać wymieniona.
  • W takim przypadku skontaktuj się z nami szybko, wysyłając wiadomość e-mail na adres: warranty.eu@blueice.com
  • Obowiązkowo należy sprawdzić 2 raki, jeden po drugim.
  • Jeśli cyfra „3” nie jest wygrawerowana w miejscu, jak pokazano na poniższym diagramie, nie ma to wpływu na twoją parę i nie jest wymagane żadne działanie.

Zwróć raki do BLUE ICE w celu sprawdzenia

Jeśli wolisz powierzyć nam weryfikację, skontaktuj się z nami pod tym adresem e-mail (warranty.eu@blueice.com), otrzymasz etykietę zwrotną, aby odesłać raki do nas.

Jesteśmy w stanie bardzo szybko wymienić uszkodzone raki.

To nasz obowiązek przeprowadzić tę operację tak szybko, jak to możliwe, aby zapewnić Państwu maksimum jakości i bezpieczeństwa.

Serdecznie przepraszamy za ten incydent. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe.

Quality Assurance & Warranty BLUE ICE
warranty.eu@blueice.com

Jak sprawdzić, czy problem dotyczy moich raków Harfang Alpine (100349)

Możliwa jest też wysyłka w dowolny sposób na adres dystrybutora:

Snap Outdoor Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 92c
44-141 Gliwice,
mail: info@snapoutdoor.pl; tel: 32 301 75 40

Prosimy o kontakt w celu umówienia wysyłki, której koszt pokryje producent.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum