11 stycznia 2023 09:59

20. KFG na platformie online jeszcze tylko do 15 stycznia

Pewnie wspominacie czasami 20. Krakowski Festiwal Górski. Niektórzy mówią nawet, że tak fajnej i ciekawej odsłony wcześniej nie było. No ale to w końcu okrągła rocznica :). Jeśli chcecie poczuć jeszcze przez chwilę festiwalowy klimat jubileuszowej edycji, macie okazję zrobić to online. Ale uwaga, tylko do niedzieli 15 stycznia!

***

Krakowski Festiwal Górski „działa” jeszcze do końca tego tygodnia, a więc do 15 stycznia. Dużą część festiwalowych atrakcji możecie zobaczyć na platformie playkrakow.com! Do obejrzenia filmy, a do wysłuchania prelekcje i warsztaty.

Udostępniamy Wam ponad czterdzieści filmów, w tym niektóre z nagrodzonych w konkursach międzynarodowym i polskim (o nagrodach filmowych 20. KFG pisaliśmy TUTAJ). Można posłuchać także dziesięciu prelekcji i „wziąć” udział w dwunastu warsztatach.

I Stefan Glowacz w kuluarach (fot. Adam Kokot / KFG)

I Stefan Glowacz w kuluarach (fot. Adam Kokot / KFG)

Informacje o biletach znajdziecie pod tym linkiem.

W podsumowaniu 20. KFG pisaliśmy między innymi:

KFG od zawsze jest jedynym w swoim rodzaju wspinaczkowym podsumowaniem roku. To okazja do spotkania w naszym wąskim gronie i swobodnej rozmowy, wymiany doświadczeń. I tego właśnie było w tym roku sporo. Stefan Głowacz, który ma chyba dość dobre porównanie, zauważył, że energia na KFG jest wyjątkowa. Podkreślał wartość, jaką wnosi młode pokolenie wspinaczy i energię ekipy organizatorów.

Mamy nadzieję, że na 21. KFG będzie podobnie energetycznie!

***

20. Krakowski Festiwal Górski udał się wyśmienicie! Także dzięki Wam. Już teraz zapraszamy do ICE Kraków na 21. odsłonę festiwalu. Widzimy się 1-3 grudnia 2023 roku!

Wspomniane podsumowanie 20. KFG znajdziecie TUTAJ.

Wszystko o jubileuszowej odsłonie na:

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum