22 grudnia 2022 12:10

20. KFG online: filmy, prelekcje i warsztaty na playkrakow.com do 15 stycznia 2023!

Weekend 20. Krakowskiego Festiwalu za nami. 10-11 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków działo się wyjątkowo dużo, było ciekawie i intrygująco. Jak na jubileusz przystało. Ale spokojnie, festiwal wciąż „trwa”, tyle że w odsłonie online – sporą część atrakcji możecie zobaczyć na playkrakow.com! Do obejrzenia filmy, a do wysłuchania prelekcje i warsztaty.

 

***

Festiwalowa platforma online na playkrakow.com wystartowała 12 grudnia i działać będzie aż do 15 stycznia 2023. Udostępniamy Wam ponad czterdzieści filmów, w tym niektóre z nagrodzonych w konkursach międzynarodowym i polskim (o nagrodach filmowych 20. KFG pisaliśmy TUTAJ). Wygodny fotel, kieliszek wina i seans filmowy – na świąteczny czas doskonały wybór :).

20. Krakowski Festiwal Górski. Filmy

Od jutra 23 grudnia na platformie będziecie mogli posłuchać także dziesięciu prelekcji. Już teraz dostępne jest dwanaście warsztatów.

Informacje o biletach znajdziecie pod tym linkiem.

***

20. Krakowski Festiwal Górski udał się wyśmienicie! Także dzięki Wam. Już teraz zapraszamy do ICE Kraków na 21. odsłonę festiwalu. Widzimy się 1-3 grudnia 2023 roku!

Małe podsumowanie 20. KFG znajdziecie TUTAJ.

Wszystko o jubileuszowej odsłonie na:
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum