DMM Compact Swivel: akcja sprawdzająca!

DMM został ostatnio poinformowany o zagrożeniu powstałym w wyniku defektu karabinka DMM Director (A647BS), w którym część krętlika odłączyła się od korpusu. Pomimo usterki, użytkownik nie odniósł żadnych obrażeń.

Wewnętrzna weryfikacja pozwoliła zidentyfikować błąd konstrukcyjny, który – w szczególnych okolicznościach – może doprowadzić najpierw do odkręcenia, a w następstwie do oddzielenia się części krętlika.

DMM ogłasza akcję sprawdzającą dla wszystkich modeli wyposażonych w potencjalnie wadliwą część. Zestawienie produktów podlegających weryfikacji znajduje się poniżej:

DMM Swivel

Niniejsza akcja przywoławcza dotyczy wszystkich sztuk (wliczając w to różne warianty kolorystyczne) znajdujących się w obrocie lub w użyciu do dnia jej ogłoszenia, tj. 02.11.2022.

Jeśli posiadasz którykolwiek z wyżej wymienionych produktów, natychmiast wycofaj go z użycia.

Ze względów bezpieczeństwa DMM ogłosił niniejszą akcję przywoławczą tak szybko, jak to było możliwe. W tym momencie producent kończy opracowywanie planu działania. Jeśli jesteś właścicielem któregokolwiek z wyżej wymienionych produktów, zarejestruj się pod poniższym linkiem, podając ich numery seryjne oraz dane do kontaktu. Dzięki temu DMM będzie mógł się z Tobą skontaktować w celu przedstawienia sposobu dalszego postępowania.

Możesz też zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami pod tym linkiem.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Integralność produktów oraz bezpieczeństwo użytkownika zawsze były naszym najwyższym priorytetem. Zapewniamy również, że pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem powstałego problemu.  Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Zespół DMM
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum