11 października 2022 10:02

Zapraszamy na 20. Krakowski Festiwal Górski!

Najwyższy czas zapowiedzieć 20. edycję Krakowskiego Festiwalu Górskiego! Widzimy się Centrum Kongresowym ICE 10-11 grudnia. A tuż po festiwalu odpalamy online’owy dostęp do większości filmów i warsztatów.

20. Krakowski Festiwal Górski

20. Krakowski Festiwal Górski

***

Wspinanie sportowe, bouldering i góry. Skialpinizm i freeride. Sport, podróże, eksploracja i kultura okołogórska. Filmy, prelekcje, warsztaty, nagrody. Słowem tradycyjne górskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, które będzie miało w tym roku już 20. odsłonę.

Do Krakowa zawitają między innymi Hans Kammerlander, Stefan Glowacz, Mélissa Le Nevé, Michaił Fomin i Nikita Bałabanow. Oczywiście nie zabraknie spotkań ze świetnymi polskimi wspinaczami. Przyznamy także nagrody za największe wyczyny wspinaczkowe w minionym roku i nie tylko.

Krakowski Festiwal to również spotkania z literaturą i filmem. Pokażemy ponad 30 filmów z całego świata – rywalizacja o Grand Prix KFG zapowiada się fascynująco! Nie może zabraknąć ważnego dla nas elementu szkoleniowego – pracujemy nad ciekawym zestawem warsztatów dotyczących bezpieczeństwa w górach. Będzie też kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej w nowoczesnych wnętrzach centrum kongresowego. A tydzień przez KFG zapraszamy na zawody w krakowskim Bronxie.

***

Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w tradycyjnej formule w weekend 10-11 grudnia w ICE Kraków. Równocześnie przez ponad miesiąc, od 10 grudnia do 15 stycznia 2023, dostępna będzie platforma online – playkrakow.com.

Więcej na:

Serdecznie zapraszamy!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum