6 września 2022 12:54

Wycofanie produktu: magnezja w płynie Mag Fluid Climbing Technology

Francuska agencja bezpieczeństwa i ochrony konsumentów (CCRF Protection et Sécurité du Consommateur) poinformowała, że oznakowanie na opakowaniu magnezji w płynie Mag Fluid (nr. referencyjny MAGFLUID) nie jest zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Magnezja w płynie Mag Fluid

Magnezja w płynie Mag Fluid

***

Informacje umieszczone na produkcie nie określają prawidłowo ryzyka związanego z jego użytkowaniem, zgodnie z wymogami rozporządzenia w sprawie klasyfikacji, oznakowania I pakowania substancji I mieszanin (CLP). Climbing Technology zapewnia, że pokrywa organizację i koszty wysyłki. Firma prosi o wyraźne oznaczenie zarówno na opakowaniu, jak i wewnątrz swoich danych (imię i nazwisko, adres, e-mail, numer telefonu). Informacje te potrzebne są by dostarczyć wymieniony produkt.

Jednocześnie Climbing Technology zapewnia, że dba o bezpieczeństwo i jakość wszystkich swoich produktów, a bezpieczeństwo użytkowników jest najwyższym priorytetem firmy. Climbing Technology przeprasza za wszelkie niedogodności i deklaruje, że produkt zostanie wysłany tak szybko jak to możliwe.

Climbing Technology zapewnia, że oznakowanie i opakowanie nowych produktów już zostało zaktualizowane, ale produkty sprzedane od 1 stycznia 2018 roku muszą zostać wycofane z rynku. To w celu doprowadzenia ich do zgodności z wymogami rozporządzenia. Jeżeli jesteś w posiadaniu tego produktu, będziesz go musiał zwrócić zgodnie z poniższą instrukcją, tak by Climbing Technology mógł dokonać zmiany oznakowania na nim.

Adres do zwrotu:
Climbing Technology, marka firmy Aludesign S.p.A.
Via Torchio 22, 24034 Cisano Bergamasco (BG), Włochy
E-mail: recall@aludesign.it / commerciale@aludesign.it
Telefon: +39 035 783595 wewnętrzny 5

Lub wysyłka w dowolny sposób na adres dystrybutora:
Snap Outdoor Sp. z o.o.
ul. Bojkowska 37M
44-100 Gliwice,
mail: info@snapoutdoor.pl; tel. 32 301 75 40

Prosimy o kontakt w celu umówienia wysyłki, której koszt pokryjemy.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum