14 września 2022 18:39

15 września mija termin zgłoszeń do Polskiego Konkursu Filmowego 20. KFG

Uwaga, jutro (15 września) mija termin zgłaszania filmów do Polskiego Konkursu Filmowego. Rzutem na taśmę, dla spóźnialskich!

Statuetki – nagrody główne w konkursach filmowych – Polskim i Międzynarodowym (fot. Adam Kokot / KFG)

Statuetki – nagrody główne w konkursach filmowych – Polskim i Międzynarodowym (fot. Adam Kokot / KFG)

***

Polski Konkurs Filmowy będzie jak zawsze częścią Krakowskiego Festiwalu Górskiego, w tym roku obchodzącego swoje 20-lecie. Zapraszamy do Krakowa w dniach 10-11 grudnia!

I słowo przypomnienia, o co w konkursie chodzi. Twórcy, ci profesjonalni i ci tworzący bardziej amatorsko, mają pełne pole do popisu, pod względem formy (zarówno dokumenty, jak obrazy fabularne, animowane, eksperymentalne etc.) oraz tematyki (poza wspinaniem wszelkie aktywności związane z górami, przyrodą etc.). Jest jeden warunek, przyjmujemy wyłącznie filmy zrealizowane po 1 stycznia 2021 roku.

Polski Konkurs Filmowy 20. KFG:

  • Należy ściągnąć i wypełnić formularz zgłoszeniowy (w formacie doc). Zalecamy również, aby formularz wydrukować, podpisać i przesłać go w formie skanu (pdf, jpg).
  • Termin nadsyłania filmów upływa 15 września 2022 r. W tym terminie należy nadesłać na adres email: pt@wspinanie.pl link do ściągnięcia filmu (wetransfer, dysk Google etc.) w formacie HD (mov lub mp4) oraz wypełniony i podpisany przez osoby uprawnione formularz zgłoszeniowy.
  • Nie będą przyjmowane filmy wysyłane na nośnikach typu CD i DVD.
  • Informacja o zakwalifikowanych do konkursu filmach zostanie ogłoszona najpóźniej do 30 października 2022 r.

Regulamin konkursów pod tym linkiem.

***

20. Krakowski Festiwal Górski, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się w formule hybrydowej, czyli spotkań na żywo z publicznością i online. W tradycyjnej formie spotykamy się w ICE Kraków w weekend 10-11 grudnia. Natomiast od 12 grudnia aż do 15 stycznia dostępna będzie platforma online –playkrakow.com.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum