Trwają MŚ Juniorów w Dallas. Dziś startują nasze najmłodsze zawodniczki w boulderingu

Po seniorskich Mistrzostwach Europy w Monachium w poniedziałek rozpoczęła się kolejna duża impreza. Tym razem na placu boju juniorzy, którzy walczyć będą o medale Mistrzostw Świata w trzech konkurencjach (bouldering, prowadzenie, czasówki). Zawody odbywają się w Dallas w dniach 23-31 sierpnia.

***

Do Dallas poleciała siedmioosobowa ekipa naszych zawodników w składzie: Maja Oleksy, Martyna Stokowiec, Małgorzata Kurek, Magdalena Blachnicka, Daria Marciniak, Arlena Sznajder i Oskar Szalecki.

Dziś o godzinie 16.00 polskiego czasu kwalifikacje w boulderingu rozegrają najmłodsi juniorzy, zobaczymy w nich trzy nasze zawodniczki –  Maję Oleksy, Małgosię Kurek i Martynę Stokowiec. Półfinały zaplanowano na środę (godz. 16.00), finały na czwartek (godz. 17.00). Trzymamy kciuki za awans dziewczyn!

Harmonogram całych MŚ znajdziecie TUTAJ. A najnowsze informacje z mistrzostw na specjalnej stronie: Mistrzostwa Świata Juniorów, Dallas 2022 | LIVE.

Od dobrych kilku lat tradycją jest obecność na międzynarodowych zawodach naszych routesetterów. Nie inaczej jest w Dallas, szefem ekipy odpowiedzialnej kształt dróg jest Marcin Wszołek.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum