24 czerwca 2022 16:21

Natalia Grossman najlepsza w półfinale PŚ w Innsbrucku

W Innsbrucku zakończyły się właśnie półfinały kobiet w boulderingu. Do finałów z najlepszej pozycji przystąpi Amerykanka Natalia Grossman. Wieczorna sesja startuje o 19.45.

Natalia Grossman w półfinale PŚ w Innsbrucku 2022

Natalia Grossman w półfinale PŚ w Innsbrucku 2022

***

Natalia Grossman, bezapelacyjnie najlepsza w tym sezonie na boulderach, była jedyną zawodniczką z półfinałowej stawki która skompletowała wszystkie problemy. Jednocześnie tylko jej udało się zatopować na czwórce. Czy dowiezie prowadzenie do końca? Rozstrzygnięcie szóstej edycji PŚ w boulderingu już dziś!

Oprócz Grossman w finałowej obsadzie aż trzy Japonki; Saki Kikuchi (to spora niespodzianka), Miho Nonaka i Futaba Ito (najlepsza w eliminacjach). W szóstce jest też świetna Koreanka Chaehyun Seo oraz Niemka Hannah Meul. Tuż za kreską, na 7. pozycji, niespodziewanie Amerykanka Brooke Raboutou.

Najlepsza szóstka zawodniczek po półfinale , PŚ Innsbruck 2022

Weekendowe wspinanie w Innsbrucku:

Piątek, 24 czerwca

  • 19.45 – finał kobiet w boulderingu

Sobota, 25 czerwca

  • 19.00 – półfinały kobiet i mężczyzn w prowadzeniu

Niedziela, 26 czerwca

  • 19.00 – finały w prowadzeniu, na początek kobiety

Zawody będą transmitowane w Polsce na kanale Eurosport Extra w Playerze (półfinały i finały) i w wybranych krajach europejskich w ramach Discovery+. Darmowe retransmisje będzie można obejrzeć na kanale The Olympic Channel, 24 godziny po zakończeniu każdej rundy zawodów.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum