19 maja 2022 09:39

Nowy sklep górski Skalnik we Wrocławiu

Już 28 maja otwarcie nowego sklepu firmy Skalnik. Nowoczesny salon sprzedaży otwarty zostanie na ul. Legnickiej 59. W dniu otwarcia klienci mogą liczyć na specjalne rabaty i outdoorowe prezenty do swoich zakupów.

Witryna nowego salonu Skalnik (fot. Skalnik)

We Wrocławiu sklep górski Skalnik obecny jest niemal od trzydziestu lat. Jego historia rozpoczęła się dokładnie w 1993 r. To właśnie wtedy – na ul. Bogusławskiego – powstał pierwszy sklep stacjonarny marki, który został zamknięty przed kilkoma dniami. Już jesienią, “pod nasypem” powstanie nowe miejsce dla fanów gór, natomiast sam sklep Skalnik przenosi się na ul. Legnicką 59.

Wnętrze nowego salonu Skalnik (fot. Skalnik)

W tej właśnie lokalizacji klienci znajdą nowoczesny salon z wszelkimi udogodnieniami i atrakcyjnie zaprezentowaną ofertą sklepu. Ponad 250 m2 powierzchni sprzedażowej, cztery przymierzalnie, cztery stanowiska kasowe, pochylnia do testowania butów w góry i stopnie wspinaczkowe do wypróbowania butów dla wspinaczy to tylko niektóre elementy, które ułatwią dobór odzieży, butów i sprzętu w góry. Klientom w zakupach doradzać będą doświadczeni pracownicy i pasjonaci gór.

Pochylnia do sprawdzania butów trekkingowych (fot. Skalnik)

Wrocławscy turyści i wspinacze od lat kupują odzież i sprzęt w góry w Skalniku. Do tej pory sklepy stacjonarne Skalnik istniały w okolicach dworca Wrocław Główny i Placu Grunwaldzkiego. Skalnik rozwija się i zajmuje dziś pozycję jednego z największych sklepów górskich w Polsce. Znakiem tego sklepu od zawsze były produkty doskonałej jakości, które pochodzą od najlepszych marek outdoor, takich jak: Salewa, Dynafit, Arcteryx, Patagonia, The North Face, Rab, Black Diamond, Deuter, Osprey, Mountain Equipment, La Sportiva, Scarpa, Naturehike, Fire-Maple czy Volven.

Wrocławski Skalnik otwiera nowy sklep i wciąż poszerza ofertę o nowe kategorie oraz marki. Dziś jest to już sklep nie tylko dla turystów, wspinaczy i narciarzy, lecz także dla rowerzystów czy entuzjastów szeroko pojętego outdooru.

Nowy salon Skalnik – lokalizacja

Sklep stacjonarny otwarty będzie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00. Na miejscu możliwy będzie odbiór zamówień internetowych z odbiorem osobistym.

Informacja prasowa Skalnik

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum